تاریخ انتشار : خرداد ۸, ۱۳۹۹| تعداد نظرات : 0
خرید ویلای لاکچری در شهریار

در این مطلب از مجله فدک ملک به راهنمای خرید ویلا در شهریار می پردازیم و محوریت این مطلب پرداختن به ویلا های لوکس و اصطلاحا لاکچری خواهد بود.

در این مطلب با قیمت ها، ویژگی های خاص هر منطقه، نکات مهمی که قبل از خرید باید در نظر گرفته شود و … آشنا خواهید شد.

ویلا های لاکچری شهریار چیزی از ویلا های مناطق لاکچری کم ندارد.خرید ویلای لاکچری و لوکس در برند اول منطقه ی شهریار!

میتوانید لوکس ترین ویلایی که در سر دارید را در شهریار پیدا کنید. ویلاهایی با دکوراسیون ها خاص و باغ ها را  با فضاسازی های فوق العاده خریداری کنید!

بهترین منطقه در شهریار برای خرید باغ ویلا

با هزینه معقول میتوانید فوق العاده ترین باغ ویلا را در شهریار صاحب شوید. نسبت به مناطقی مثل لواسان و کردان ، شهریار هم رشد چشگیری داشته و خاص ترین ویلا ها را میتوانید در تیسفون پیدا کنید.

شهرک تیسفون برترین منطقه شهریار برای خرید ویلای لوکس و خاص می باشد که قیمت ها به شدت مناطق تفریحی لواسان و … بالا نیست.

تیسفون دسترسی آسان و امکانات بالاتری نسبت به دیگر مناطق در شهریار دارد و بیشترین ساکنین آن تهرانی هستند و بومی ها در این منطقه سکونت نمیکنند.

مطلب پیشنهادی: باغ ویلا در شهریار بخریم یا تهراندشت و سهیلیه!؟

کدام ویلا لاکچری است؟

ویلای لاکچری

قبل از توضیح برای فروش باغ ویلا های لاکچری در کرج اشاره ای کنیم به اینکه کدام باغ و ویلا لاکچری به حساب می آید.

خب! ویلا لاکچری در نگاه اول نظر شما را به خود جلب میکند به همین راحتی شما میتوانید یک ویلا لوکس را تشخیص دهید.

ویلا لاکچری امکانات عالی دارد و تمامی برتری ها نسبت یه یک ویلای معمولی از متراژ گرفته تا نوع مصالح برای ساخت و مهندسان خبره در طراحی ویلا را داراست.

خرید باغ و ویلا در لوکس ترین منطقه شهریار

تیسفون با قرار گرفت در جایگاه اول تمامی ویژگی ها یتاپ در شهریار را برای خود کرده است. در کنار تیسفون باید به شهرک والفجر نیز اشاره کرد که بعد از تیسفون برندترین منطقه شهریار است.

خرید ویلا در والفجر ها با رنج قیمت های مختلف به فروش میرسد زیر در بعضی از کوچه ها و خیابان ها جز قسمت های صنعتی به حساب می آید.

در شهرک والفجر زیبا ترین و خاص ترین ویلا و باغ ها را خریداری کنید و از فضای خوب آن ها لذت ببرید.

خرید ویلا دوبلکس در شهریار با فدک ملک!

ویلای دوبلکس در شهریار

ویلاهای دوبلکس مستقیما در دسته ی ویلا های لاکچری قرار میگیرند و از جدید ترین سازه های این روزهای ساخت و ساز هاست.

ویلا های دوبلکس استفاده از فضا را بهتر کرده همچنین ظاهری شکیل تر دارد . باغ ها با ویلا های دوبلکس یکی از بهترین باغ ویلا ها حساب میشوند.

تیسفون و والفجر با باغ و ویلا های دوبلکس به صورت خیلی خاص لوکس بودن را در یک نظر به شما نشان میدهند.

شاید دوست داشته باشید: راهنمای خرید باغ ارزان در شهریار

مناسب ترین قیمت در خرید باغ ویلا در تیسفون  شهریار

در تیسفون املاک و باغ ها به دو دسته تقسیم میشوند، سمت راست تیسفون که بهترین باغ ویلا ها را دارد و قیمت زمین های خام در آن متری ۲ میلیون و نیم تا ۴ میلیون تومان است.

در خیابان های سمت چپ که به طرف جعفریه هستند کمی از قیمت ها می افتد و املاک کمی ضعیف تر از متری ۲ میلیون تومان تا ۲ میلیون و نیم قابلیت خریداری دارند. و به طور کلی باغ ویلا در تیسفون از متری ۳  و  نیم میلیون تومان تا ۱۲ میلیون تومان در خفن ترین حالت قابل خریداری است.

هزینه ای که برای خرید باغ در والفجر باید بپردازید!

باغ ویلا لاکچری

برند ترین شهرک برای خرید زیبا ترین باغ ویلا ها تیسفون است و در جایگاه دوم والفجر قرار دارد که تقریبا با تیسفون هم سطح ولی یک قدم عقب تر از آن است.

در هر دو شهرک میتوانید زمین های خام و باغ ویلا ها را معامله کنید و از سرمایه خود بهترین استفاده را کنید تا مکانی امن و آرام برای خانواده خود فراهم کنید.

قیمت زمین های خام در والفجر از متری ۲ میلیون تومان تا ۴ میلیون تومان می باشد و می توانید باغ ویلا ها را از متری ۳ میلیون تومان تا ۷ میلیون تومان خریداری کنید که بستگی دارد در کدام منطقه و با چه امکاناتی زمین و ویلا بخواهید.

برتری های یک ویلا لوکس نسبت به یک ویلا معمولی!

یک ویلا برای اینکه بتواند نظر شما را جلب کند باید ظاهر خوبی داشته باشد. این ظاهر خوب بستگی به جنس سنگ و یا هر مصالحی که برای نما ساختمان استفاده میکنید دارد.

یک سازه لاکچری از بهترین و به روز ترین مصالح استفاده میکند و در عین حال باید مطابق با جدید ترین ایده های معماری ساخته شود.

تمامی تاسیسات آب و گاز و برق و … با استاندار ها ساخته شده باشد و مثال ایمنی در ساختمان کاملا رعایت شده باشد.

مطلب مرتبط: ۱۰ نکته مهمی که قبل از خرید باغ ویلا باید بدانید!

در قدم بعدی باید امکانات کاملی داشته باشد از همه ی انشعابات گرفته تا باربیکیو و استخر و … . همچنین طراحی داخلی باید به صورتی باشد که از تمامی فضا ها استفاده کرده باشد و به میزان کافی برای لاکچری بودن بزرگ باشد.

چگونه یک فضای سبز خاص و لوکس برای باغ خود بسازیم؟

یک ویلا لاکچری به فضای سبز و باغ و باغچه لاکچری نیاز دارد . حالا سوال میشود که فضای سبز مگر چقدر باهم تفاوت دارند که بشود به بعضی از آن ها گفت لاکچری!

فضا هایی که برای باغ در نظر میگیرید باید با رعایت یک سری نکات همراه باشد تا بتوان گفت علاوه بر سازه باغ شما هم لوکس است.

همه ی فضاهای سبز از درخت و چمن و گل و … شکل میگیرد ولی باید کمی از علم باغبانی کمک بگیرید. برای مثال باید بدانید چه درختی مناسب باغ شماست.

باید بدانید که گل ها را در  کدام قسمت باغچه بکارید بریا مثال گل ها ی رز رونده را در باغچه های کنار در و راهرو درون باغ قرار دهید تا دور تا دور چهار چوب در را بگیر و یا راهرو را با گل های رز سرپوشیده کند.

با توجه به سبز بودن فضا از رنگ ها جدید که به چشم بیایند استفاده کنید مثلا نگذارید نرده های فلزی بدون رنگ باشد و هر سال یکبار آن ها را رنگ کنید از صندلی و نیمکت های فلزی در باغ استفاده کنید.

در کنار همه این موارد باید به صورت مداوم به باغ برسید و از هرس درختان گرفته تا کوتاه کردن چمن ها و جارو زدن و جمع کردن برگ ها همچنین سم پاشی سالانه یکی از مواردی است که باغ شما را سر حال نگه میدارد.

امکانات خاص برای ویلا خاص!

امکانات ویلای لوکس

باغ ویلا برای خاص تر شدن یک سری امکانات نیاز دارد و مطلبد آپشن هایی را به مهمان و میزبان ارائه دهد که کاملا تازگی داشته باشد.

مثلا در ویلا های متفاوت شما بعد از استخر با بودن تخت خواب هایی در کنار آب رو به رو هستید که یکی از امکانات به حساب می آید.

بودن باربیکیو که دیگر نیاز به منقل و … نداشته باشید و به راحتی از جوجه گرفته تا استیک را آماده کنید و یا انواع تاب هایی که در باغ ویلا ها استفاده میشود.

از دیگر امکانات میتوان به گرمکن استخر، بخاری های فضای باز و … اشاره کرد که علاوه بر کار آمد بودن زیبایی را به باغ شما هدیه میدهند.

با کمک گرفتن از مهندس های طراحی داخلی میتوانید ویلای معمولی خود را لاکچری کنید ولی زمان خرید باغ ویلا در شهریار میتوانیدبا قیمت مناسب باغ های لاکچری خریداری کنید.

امیدوارم مطلب مورد توجه شما عزیزان واقع شده باشد و بتوانید با خیالی راحت بهترین ویلا را برای خودتان خریداری کنید و با ویلاهای لاکچری در شهریار شوکه شوید.

کاربر گرامی اگر سوالی در این زمینه دارید یا نکته ای وجود دارد که ما به آن اشاره نکردیم می توانید در بخش نظرات آن را با ما درمیان بگذارید.

مطالب مشابه

ویلا در شهریار یا شمال

میخوام ویلا بخرم؛ تو شمال بخرم یا همین شهریار !؟

همیشه در مورد خرید ویلا در شهریار گفته ایم اما این بار قصد داریم بدون هیچ تعصبی […]

مرداد ۷, ۱۳۹۹
سرمایه گذاری در باغ ویلا یا بورس؟

سرمایه گذاری در باغ ویلا بهتر است یا بورس ؟

این روزها شاهد این هستیم که خیلی از افر اد سرمایه های خود ر ا در بورس […]

تیر ۲۲, ۱۳۹۹
شهرک های ویلایی شهریار

معرفی شهرک های ویلایی شهریار

سلام در مجموعه مقالات مربوط به راهنمایی خرید ویلا در شهریار قصد داریم این بار تمام مناطق […]

خرداد ۳۱, ۱۳۹۹
نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با ما در ارتباط باشید

در تمامی روزهای هفته می توانید با مشاورین املاک فدک در ارتباط باشید