دکوراسیون چوبی ، از زیبایی تا مدرنیته و زیبایی دوچندان محیط

10 سازه چوبی بسیار زیبا برای دکوراسیون حیاط ویلا

دکوراسیون های چوبی، پارکینگ چوبی، راه پله های بیرونی، کفپوش های چوبی، نرده های چوبی، درب های چوبی، پنجره های چوبی، باربیکیوهای چوبی، آلاچیق های چوبی، پرگولاهای چوبی و مبلمان چوبی همگی می توانند کلاس حیاط ویلای شما را تا حد قابل توجهی بالا ببرند.

دکوراسیون چوبی؛ پارکینگ چوبی

دکوراسیون چوبی

یکی از دکوراسیون های چوبی که کلاس حیاط شما را بالا خواهد برد ، پارکینگ سرپوشیده چوبی است و جایگزینی استاندارد و شیک به جای سایه بان های پارچه ایی است ، یکی از ویژگی های منحصر به فرد این پارکینگ متحرک بودن آن است.

دکوراسیون چوبی؛ راه پله های بیرونی

دکوراسیون چوبی

دومین دکوراسیون چوبی ، راه پله هایی از این جنس است که پس از ورود به حیاط خانه جذابیتش به چشم می خورد در واقع رنگ شیرین و گرم چوب های بر روحیه افراد خانه موئثر است. با طرحی شیک و منحصر به فرد رخ منزل شما تغییر خواهد کرد.

دکوراسیون چوبی ؛ کفپوش های چوبی

دکوراسیون چوبی

کفپوش ها دنیای دیگری از دکوراسیون چوبی را تشکیل می دهد. دارای انواع سبک ها و استایل های متفاوت که هر کدام جلوه و طرح منحصر به خود را داراست که عبارتند از تخته های چوبی برش خورده ، پارکت ، لمینت و … ، شیک و همواره مدرن بودن باعث شده است افراد بیشتری به سمت استفاده از این ابزار بروند.

دکوراسیون چوبی؛ نرده های چوبی

دکوراسیون چوبی

در دکورهای چوبی این نرده های جایگزین مناسبی برای نرده های فلزی هستند زیرا قیمت تمام شده پایین تری دارند و رنگ و لعاب تازه ایی می توانند در طراحی باغچه و حیاط به ارمغان بیاورند.

دکوراسیون چوبی؛ درب های چوبی

دکوراسیون چوبی

تا به حال طراوت خانه های قدیمی را چشیده اید؟ درب های چوبی با طرح سنتی این حس را به شما تلقین خواهد کرد همچنین تیپ های مدرن درب های چوبی نمایی لوکس درمنزلتان به وجود می آورد.

دکوراسیون چوبی؛ پنجره های چوبی

 

دکوراسیون چوبی

نمایی کلاسیک در ست کردن در و پنجره چوبی نهادینه شده ، اگر به سبک ها و طرح های کلاسیک علاقه مند هستید حتما این مورد را در دکوراسیون چوبی منزلتان به کار ببرید نمایی کلمبیایی را به دنبال خود یدک می کشد.

دکوراسیون چوبی؛ باربیکیوهای چوبی

 

دکوراسیون چوبی

یکپارچگی دکوراسیون یک ویلا و تزتیبی که در انتخاب وسایل انتخاب شده است در زیبایی آن بسیار موثر است مثل هماهنگی رنگ و جنس آلاچیق ، مبلمان و باربیکیو که در حیاط هستند. این موارد استایلی مدرن و مدیترانه ایی را به همراه خود دارد.

دکوراسیون چوبی؛ آلاچیق های چوبی

 

همانطور که ذکر کردیم وحدت رنگی و جنس اکسسوری و مبلمان زیبایی بسیاری را به ارمغان می آورد و آاچیق چوبی در این گونه بسیار شاز است زیرا کمتر مورد استفاده قرار گرفته است.

دکوراسیون چوبی؛ پرگولاهای چوبی

دکوراسیون چوبی

در نهمین مورد از برسی دکوراسیون های چوبی به تاثیر زیبایی پرگولاهای چوبی در محیط ویلا می پردازیم ، سایه بان هایی بی همتا و فانتزی که در کنار آلاچیق نمایی خارق العاده را تشکیل میدهد.

دکوراسیون چوبی؛ مبلمان های چوبی

دکوراسیون چوبی

اگر از آن دسته از افراد هستید که دل بسته طبیعت می باشید ، انتخاب مبل های چوبی گزینه مناسبی برای شماست و قرار دادن گل های طبیعی یا افزودن سرسبزی درکنار مبلمان حسی تکرار نشدنی را در شما به وجود می آورد.

 

بازگشت به بالا

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید