شهرک تیسفون

شهرک تیسفون یکی از مناطق دنج و آرام شهریار است که نسبت به دیگر مناطق از قیمت مناسبی برخوردار می باشد.

در این نوشتار قصد داریم تا شما را با یکی از زیباترین مناطق ایران آشنا کنیم. شهرک تیسفون نام این منطقه است که ما را به دلیل شگفتی های بی بدیل خود، مجذوب نموده است. این شهرک در غرب شهریار واقع شده و یکی از زیباترین مناطق آن به شمار می رود.

املاک فدک، خدمات ارزنده ای جهت خرید باغ در شهریار و کرج و همچنین خرید ویلا و خرید باغ ویلا با امکانات بالا در اطراف تهران را به شما مشتریان گرامی، ارائه خواهد داد.

کوچه های شهرک تیسفون یادآور لحظات خوش و آرامش بخش زندگی هر انسانی است که پای در آن ها نهاده و قصد دارد تا لحظاتی را در هوای پاک و مطبوع آن تنفس کند.

کوچه شهرک تیسفون ملارد

با خرید یک باغ ویلا در تیسفون می توانید از زیبایی های بی مثال آن بهره مند شده و در عین حال، بهترین سرمایه گذاری ممکن را انجام داده باشید.

اگر قصد خرید باغ ویلای ارزان، شیک و مجهزی را دارید، حتما به ویلاهای تیسفون سری بزنید. این ویلاها مناسب برای کسانی است که تصمیم به خرید ویلا در اطراف تهران و به خصوص خرید ویلا در شهریار را دارند. ویلاهای تیسفون با امکانات رفاهی خود، شما را از هر داروی آرام بخشی بی نیاز می کنند زیرا طبیعت بکر و آب و هوای تیسفون، آرامش بخش ترین و تسکین دهنده ترین داروها ست.

در مورد امکانات ویلاها باید این مورد را یادآور شد که این ویلاها تقریبا امکانات رفاهی یکسانی دارند. اکثر آن ها استخر، جکوزی، انشعابات قانونی، درختان میوه متعدد و … را دارا می باشند. به علاوه اینکه ویلای لوکس در شهرک تیسفون به فراوانی یافت می شود. این ویلاها از نورپردازی ویژه ای برخوردار هستند که زیبایی محوطه و فضای داخلی ویلا را بیش از پیش جذاب و غیر قابل وصف خواهد نمود. انواع گل ها را می توان در محوطه این ویلاها مشاهده کرد و از استشمام عطر آن ها لذت برد.

نقشه شهرک تیسفون
نقشه شهرک تیسفون

قیمت این ویلاها بنا به مکانی که در آن واقع شده اند می تواند متفاوت باشد.

بازگشت به بالا

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید