وحیدیه شهریار

وحیدیه شهریار از مناطق دارای ویلا زیبا و لوکس و در عین حال قیمت مناسب می باشد. یکی از امکانات ویلا در وحیدیه شهریار، بهره مندی از طبیعت بکر این منطقه می باشد

شهرستان شهریار، واقع در غرب استان تهران، به عنوان یکی از سرسبزترین مناطق آن، شناخته شده است. در بخش مرکزی این شهرستان، منطقه ای زیبا و خوش آب و هوا، با نام وحیدیه واقع گردیده است که در این جا قصد داریم تا گوشه ای از زیبایی ها و ویژگی های جالب آن را توصیف نماییم.

ویلا در وحیدیه شهریار
ویلا در وحیدیه شهریار

وحیدیه شهریار با آب و هوای معتدل و دل چسب، منطقه ای بکر و زیبا محسوب می گردد.

این اغراق نیست اگر بگوییم وحیدیه یکی از سرسبزترین و همچنین مدرن ترین منطقه شهریار است، زیرا وجود باغ ها و انواع باغ ویلا در آن، این حقیقت را به وضوح نشان می دهد.

جدا از جاذبه های طبیعی، به دلیل وجود مکان های باستانی مثل قلعه یزدگرد سوم در این منطقه و همچنین چندین امام زاده مانند امام زاده قاسم و امام زاده مهدی، وحیدیه مکان مناسبی برای گشت و گذار در تمام فصول سال خواهد بود.

نقشه وحیدیه شهریار
نقشه وحیدیه شهریار

در حدود ۴۲ سال پیش، وحیدیه امروز، از به هم پیوستن تعدادی روستا با نام های اسماعیل آباد، جوقین، شفیع آباد، قصطانک، محله وحدت و قصبه، تشکیل شده است. در حال حاضر ویلاهای متنوع و حتی تعداد زیادی باغ ویلای ارزان و در عین حال شیک، در این منطقه ساخته شده است و کسانی که قصد خرید ویلا در اطراف تهران را دارند، وحیدیه را به عنوان یک گزینه مناسب در نظر می گیرند. بنابراین، می توان گفت که با توجه به قیمت باغ ویلا در شهریار، خرید ویلا در وحیدیه یک پیشنهاد عالی و استثنایی برای خریداران محسوب می گردد.

ویلاهای وحیدیه شهریار با امکانات جذاب خود، تجربه بیدار شدن در یک صبح دل انگیز در منطقه ای سرسبز با چشم اندازی وسیع و چشم نواز را برای خریداران به ارمغان می آورند. از طرفی به صبح رساندن شب در یک باغ ویلا در وحیدیه، سراسر زیبایی است؛ چرا که نسیم خنک و نورپردازی زیبای آن باغ ویلا در شب، جلوه دیگری از زیبایی های منطقه را به نمایش خواهد گذاشت. [وحیدیه شهریار]

بازگشت به بالا

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید