• فدک ملک
  • /
  • باغ خام ۱۶۳۵ متری در شهریار
باغ خام در شهریار
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 5257 تاریخ آگهی: بهمن 25, 1397 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

فروش باغ خام در شهریار با متراژ 1635 متر، دارای 2 بنای 70 متری، محوطه سازی شده و دارای سند معتبر تک برگ، نگهبانی، مناسب جشن و مهمانی

موقعیت قرارگیری یک باغ و وسعت آن، از مواردی است که معمولا مورد توجه خریداران قرار می گیرد.

بنابراین اگر قصد خرید یک باغ در شهریار را دارید، باغی به وسعت ۱۶۳۵ متر واقع در اتوبان امام حسین می تواند جز مواردی باشد که قطعا مورد استقبال شما قرار خواهد گرفت.

از مهم ترین مزایای این باغ در شهریار، سند تک برگ آن است که نیاز به انجام امور اداری مرتبط با تبدیل سند را مرتفع نموده است.

دیگر امکانات این باغ در شهریار

انشعابات آب و برق نیز به صورت کاملا قانونی، برای باغ بزرگ در نظر گرفته شده است.

به علاوه این که باغ مذکور، از چاه آب برخوردار بوده و مجوز سه ساعت استفاده از سهمیه آب کشاورزی را نیز دارا می باشد.

بنابراین با خرید این باغ در شهریار می توانید از تازگی و سلامت محصولات آن، اطمینان داشته باشید.

در این باغ دو عدد بنای قدیمی، با سقف ایزوگام شده و امنیت کامل، ساخته شده که امکان استفاده به عنوان انبار، اتاق نگهبانی و یا حتی سکونت را فراهم نموده است.

متراژ هر کدام از این بناها، ۷۰ متر است.

مزیت دیگر باغ در شهریار، امنیت آن می باشد که توسط دیوارهای بلند اطراف باغ، به طور کامل تامین شده است و نگرانی از نظر ورود افراد متفرقه به آن و یا دست برد به محصولات درختان و … را از بین برده است.

شما می توانید از فضای دل انگیز این باغ و بخش هایی که به زیبایی موزاییک کاری شده اند، برای برگزاری جشن ها و مهمانی های مختلف استفاده کنید و خاطرات خوشی را برای مهمانان خود رقم بزنید. به خصوص در فصل بهار و تابستان، که زیبایی باغ در شهریار، دو چندان خواهد شد.

در حال حاضر، قیمتی که برای هر متر از این باغ تعیین شده، متری ۷۰۰ هزار تومان است که این قیمت با توجه به امکانات موجود در آن، بسیار مناسب و قابل قبول می باشد.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.