• فدک ملک
  • /
  • باغ در کردزار شهریار به متراژ ۵۰۰ متر
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 5845 تاریخ آگهی: شهریور 30, 1398 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

باغ ویلا نقلی در شهریار به متراژ 500 متر، سوئیت 40 متری نوساز، چهار دیواری سنگی، محوطه سازی و نورپردازی شده حرفه ای، سهمیه آب کشاورزی، دارای سند تک برگ

موقعیت برخی از ویلاها به گونه ای است که برای خرید و استفاده از آنها بدون هیچ گونه تعللی باید اقدام نمود. باغ ویلاهایی که هم شرایط محیطی خوبی دارند و هم از نظر بنا و نوع ساخت، ایده آل می باشند.

یکی از این گزینه ها که بیشتر مناسب خانواده های کم جمعیت بوده، باغ ۵۰۰ متری با سوئیت ۴۰ متری است که با توجه به ابعاد نقلی و کوچک برای دورهمی های خانوادگی و خلوت مناسب می باشد.

از ویژگی های این باغ کوچک و زیبا، چهار دیواری بودن آن است که کلیه دیوارها از داخل و بیرون ساختمان به صورت سنگ شده از بهترین و درجه یک ترین سنگ های ساختمانی و نما می باشند.

همچنین ساختمان این باغ  در کردزار شهریار از مصالح درجه یک ساخته شده و کاملا نوساز است و فوندانسیون بنا به صورت صد در صد ریخته شده است.

نکته قابل توجه اینکه این سوئیت ۴۰ متری واقع در این باغ نقلی در شهریار قابل استفاده و کاربری بوده به طوری که می توان بدون مشکل در آن اقامت داشت.

فروش باغ نقلی در شهریار

محوطه سازی این باغ ویلا در کردزار شهریار  به شکلی زیبا و هنرمندانه ساخته شده است و همچنین از یک سیستم حرفه ای جهت نورپردازی داخل محوطه استفاده شده است.

در تمام محوطه درختان زیبا و مثمر از انواع میوه نیز کاشته شده که در کنار محوطه سازی این ویلا، نما و جلوه خاصی به آن بخشیده است.

در قسمت دیگری از محوطه نیز یک استخر کوچک واقع شده  است که دارای کلیه تجهیزات لازم مانند تصفیه و گرم بوده و برای گذراندن اوقات گرم تابستان بسیار لذت بخش خواهد بود.

انشعابات آب و برق این باغ به صورت مشاع است.

از جمله مزایا و نکات مثبت این باغ زیبا، سند تک برگ آن می باشد. قیمت پیشنهادی برای این ملک زیبا و نوساز یک میلیارد و صد میلیون تومان در نظر گرفته شده که کمتر از قیمت خانه ویلایی می باشد.

باغ ویلا در کردزار شهریار

مشاورین املاک فدک ملک بهترین باغ ویلا های لوکس و نیمه لوکس را با مناسب ترین قیمت در یک کالکشن برای شما تدارک دیده اند.

برای کسب اطلاعات دقیق و مشاهده مورد های مشابه، با ما تماس بگیرید.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.