• فدک ملک
  • /
  • باغ ویلایی ۱۰۰۰ متری با ویلای فول امکانات
ویلای فول امکانات
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 4417 تاریخ آگهی: آبان 28, 1397 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

استفاده از سقف اول به عنوان فضای شاه نشین است (متراژ حدودا 40 متر مربع) و سقف شیروانی ویلا در واقع سقف دوم این بنا می باشد

باغ ویلایی ۱۰۰۰ متری فول امکانات در منطقه بسیار خوش آب و هوا و سرسبز کردزار در شهرستان شهریار استان تهران قرار دارد.این منطقه دارای قدیمی ترین باغات استان تهران بوده و از این حیث سرسبزی و طروات و تازگی خاصی دارد. فاصله این منطقه با شهریار حدود ۱۰ دقیقه و با تهران حدود ۳۰ دقیقه است.

این باغ ویلایی  هزار متر مربعی دارای ۱۲۰ متر مربع ویلای شیک و نوساز با معماری زیبا می باشد. سقف ویلا به صورت شیروانی نورپردازی شده می باشد. ویلا دارای  دو خواب  بوده و نمای ویلا با سنگ کار شده است. ویلا دارای درب ضد سرقت ، پنجره های بزرگ محافظت شده رو به باغ که نمایی دلشنین را از داخل ویلا فراهم می آورد. آشپزخانه کامل و … می باشد.

یکی از نکات جالب کار شده در این ویلا که به ندرت در ویلا ها مشاهده می شود استفاده از سقف اول به عنوان فضای شاه نشین است (متراژ حدودا ۴۰ متر مربع) و سقف شیروانی ویلا در واقع سقف دوم این بنا می باشد. بنابراین شما می توانید در طبقه دوم ویلا در یک فضای کاملا باز به استراحت و تفریح پرداخته و همزمان از گزند آفتاب سوزان یا باران در امان باشید.

باغ ویلایی ۱۰۰۰ متری  با ویلای فول دارای یک باغ بزرگ می باشد. این باغ دارای درختان میوه می باشد و به دلیل برخورداری از سهمیه آب کشاورزی خیال شما را از بابت آب دادن رختان و هزینه های آن راحت می کند. محوطه سازی این بنا با سنگ می باشد.

علاوه بر باغ یک استخر با امکانات کامل نیز در محوطه این باغ ویلایی وجود دارد.فضای کافی به عنوان پارکینگ در محوطه در نظر گرفته شده است.

از دیگر امکانات خاص این ویلا که در کمتر ویلایی مشاهده می شود وجود یک سرایداری به متراژ ۳۰ متر مربع می باشد که در صورت استخدام سرایدار برای محافظت از ویلا و رسیدگی به آن خیال شما را از بابت اسکان وی راحت می کند.

این ویلا دارای انشعابات کامل بوده و از لحاظ سندی دارای قولنامه از سند مادر می باشد.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.