• فدک ملک
  • /
  • باغ ویلایی ۲۰۰۰ متری با بنای ۱۳۰ متری در کردزار
باغ ویلایی 2000 متری در کردزار
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 4400 تاریخ آگهی: آبان 28, 1397 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

امکانات ویلا 2000 متری می توان به آلاچیق، صندلی، تاب صندلی، آبنمایی زیبا به همراه مجسمه پرندگان، محوطه سازی و .. را نام برد.

باغ ویلایی ۲۰۰۰ متری در منطقه بسیار خوش آب و هوا و سرسبز کردزار در شهرستان شهریار استان تهران قرار دارد.این منطقه دارای قدیمی ترین باغات استان تهران بوده و از این حیث سرسبزی و طروات و تازگی خاصی دارد. فاصله این منطقه با شهریار حدود ۱۰ دقیقه و با تهران حدود ۳۰ دقیقه است.

این باغ ویلایی ۲۰۰۰ متر مربعی دارای ۱۳۰ متر مربع ویلا می باشد. ویلا دو خوابه بسیار شیک و لوکس می باشد.نمای ویلا با سنگ و سنگ آنتیک در تم سفید خاکستری می باشد. برای قسمت ورودی از ستون های نمادین بهره گرفته شده است تا کار را زیباتر نماید.

باغ ویلایی ۲۰۰۰ متری کردزار  دارایی باغی با درختان میوه و درختان زینتی است. البته وجود سهمیه آب کشاورزی به عنوان یک نکته مثبت می تواند خاطر شما رو از هزینه های آبیاری این باغ ویلایی راحت کند.

یکی از ویژگی های این باغ ویلایی داشتن استخر سرپوشیده است که تامین امکانات کامل، آن را بسیار مطلوب نموده است.

از دیگر امکانات محوطه می توان به آلاچیق ، صندلی ، تاب صندلی ، آبنمایی زیبا به همراه مجسمه پرندگان و .. را نام برد. همچنین فضای کافی برای پارکینگ چند اتومبل به صورت همزمان هم وجود دارد.محوطه سازی خوبی نیز در قسمت باغ انجام شده است.

از دیگر امکانات خاصی که در این ویلا مشاهده می شود وجود یک سرایداری مجزا با متراژ ۴۰ متر مربع  می باشد که در صورت استخدام سرایدار برای محافظت از ویلا و رسیدگی به آن خیال شما را از بابت اسکان وی راحت می کند.البته با متراژ ۲۰۰۰ متری این باغ ویلایی چنین امری ضروری نیز می نماید.

این ویلا با سند تک برگ عرصه و اعیان به همراه انشعابات کامل و قرار گیری در یک منطقه خوب با امنیت بالا مکانی مناسب برای تفریح یا حتی زندگی به صورت دائم می باشد.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.