• فدک ملک
  • /
  • باغ ویلایی ۳۰۰۰ متری با ۲۰۰ متر بنا در کردزار
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 4407 تاریخ آگهی: آبان 28, 1397 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

وجود یک سرایداری مجزا به متراژ 50 متر مربع می باشد که در صورت استخدام سرایدار برای محافظت و رسیدگی به ویلا خیال شما را از بابت اسکان وی راحت می کند.

باغ ویلایی ۳۰۰۰ متری در منطقه بسیار خوش آب و هوا و سرسبز کردزار در شهرستان شهریار استان تهران قرار دارد.این منطقه دارای قدیمی ترین باغات استان تهران بوده و از این حیث سرسبزی و طروات و تازگی خاصی دارد. فاصله این منطقه با شهریار حدود ۱۰ دقیقه و با تهران حدود ۳۰ دقیقه است.

این باغ ویلایی ۳۰۰۰ متر مربعی دارای ۲۰۰ متر مربع ویلا می باشد.

ویلا متراژ بالا به صورت سه خوابه و فلت می باشد. نمای ویلا تمام سنگ و دارای پنجره های بزرگ می باشد.

ویلا دارای آشپزخانه ای بزرگ و با کابینتهای زیبا به سبک جزیره ای می باشد. ویلا تمام مبله با کلیه امکانات بوده، دارای کاغذ دیواری های شکیل و حتی یک اتاق کودک مجزا با امکانات جالب می باشد. سیستم گرمایشی داخل ویلا به صورت گرمایش از کف می باشد.

باغ ویلایی ۳۰۰۰ متری کردزار  دارایی باغی بزرگ با درختان میوه (دارای محصول) و درختان زینتی است. البته باغ دارای یک حلقه چاه نیز می باشد که می توان از بابت هزینه های آبیاری درختان خاطر جمع بود.محوطه سازی با موزائیک انجام گردیده است و دیوارها تمام سنگ هستند.

از دیگر امکانات محوطه می توان به استخر مستطیلی ۱۰۰ متر مربعی ، صندلی ، تاب صندلی و .. را نام برد.

از دیگر امکانات خاصی که در این ویلا مشاهده می شود وجود یک سرایداری مجزا به متراژ ۵۰ متر مربع  می باشد که در صورت استخدام سرایدار برای محافظت از ویلا و رسیدگی به آن خیال شما را از بابت اسکان وی راحت می کند. البته با متراژ ۳۰۰۰ متری این باغ ویلایی چنین امری ضروری به نظر می رسد.

یکی از مزیت های این ملک این است که دارای تسویه حساب از جهاد می باشد. ویلا دارای یک انشعاب برق سه فاز نیز می باشد.

این ویلا با سند تک برگ عرصه و اعیان به همراه انشعابات کامل ، دو بر بودن و قرار گیری در یک منطقه خوب با امنیت بالا مکانی مناسب برای تفریح یا حتی زندگی می باشد.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.