• فدک ملک
  • /
  • باغ ویلایی ۵۰۰ متری با ۶۰ متر بنا در کردامیر
باغ ویلایی 500 متری در کردامیر
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 4341 تاریخ آگهی: آبان 27, 1397 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

باغ ویلایی 500 متری کردامیر در محوطه باغ خود دارای درختانی از نوع درخت میوه بوده و محصولاتی از قبیل گوجه سبز، زرد آلو ، آلو و سیب دارد.

این باغ ویلایی ۵۰۰ متری در کردامیر، یکی از مناطق خوش آب و هوای استان تهران قرار دارد.منطقه کردامیر در جنوب شهرستان شهریار استان تهران قرار دارد. این منطقه دارای قدمت طولانی می باشد که حتی به نقلی قدمت آن به پیش از اسلام برمیگردد.

کردامیر دارای باغات و مزارع فراوانی بوده و همین موضع باعث سرسبزی و خوش آب و هوایی آن گردیده است. فاصله این منطقه با شهریار حدود ۱۰ دقیقه و با تهران حدود ۳۰ دقیقه است.

این باغ ویلایی ۵۰۰ متر مربعی دارای ۶۰ متر مربع بنای ویلایی نوساز و لوکس می باشد. ویلا تک خواب و با نمای ترکیبی از سنگ و آجر می باشد. سقف ویلا به صورت شیروانی و نور پردازی شده  می باشد که به زیبایی بنا افزوده است. ورودی ویلا نیز با نرده های سنگی تزیین گردیده است.

نماسازی به گونه است که حس کلبه های چوبی داخل جنگل را به شما می دهد و از این نظر بسیار دلنشین می باشد..ساختمان ویلا دارای درب ضد سرقت ، پنجره های دو جداره به همراه حفاظ بیرونی ، کف کاملا سرامیک شده، بهره گیری از نور کامل و طبیعی ، نورپردازی ، آشپزخانه با کابینت های شیک و جدید و … می باشد.

باغ ویلایی ۵۰۰ متری کردامیر در محوطه باغ خود دارای درختانی از نوع درخت میوه بوده و محصولاتی از قبیل گوجه سبز، زرد آلو ، آلو و سیب دارد. با توجه به اینکه این باغ از سهمیه آب کشاورزی بهره می برد خیالتان از بابت هزینه های آبیاری ویلا آسوده خواهد بود.

در محوطه یک استخر مستطیلی شکل بزرگ ساخته شده است که می تواند لحظات خوشی را فراهم کند.

این ویلا با سند تک برگ عرصه و اعیان به همراه انشعابات آب و برق ، دسترسی مستقیم به خیابان اصلی ، قرار گیری در یک منطقه خوب با امنیت بالا مکانی مناسب برای تفریح یا حتی زندگی می باشد.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.