• فدک ملک
  • /
  • باغ ویلایی ۵۰۰ متری دو بر با ۱۰۰ متر بنای زیبا
باغ ویلایی ۵۰۰ متری دو بر
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 4373 تاریخ آگهی: آبان 28, 1397 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

باغ ویلایی 500 متری دو بر از ترکیب یک محوطه سازی شیک با باغ بهره می برد. درختان باغ از نوع درخت میوه و تزیینی هستند و از سهمیه آب کشاورزی برخوردار می باشد.

باغ ویلایی ۵۰۰ متری دو بر با ۱۰۰ متر بنا در منطقه بسیار خوش آب و هوا و سرسبز کردزار در شهرستان شهریار استان تهران قرار دارد.این منطقه دارای قدیمی ترین باغات استان تهران بوده و از این حیث سرسبزی و طروات و تازگی خاصی دارد. فاصله این منطقه با شهریار حدود ۱۰ دقیقه و با تهران حدود ۳۰ دقیقه است.

این ویلا دارای ۱۰۰ متر مربع ویلای نوساز با بهترین متریال و کاملا مهندسی ساز می باشد. ویلا دو خوابه و با نمای سنگ و آجر می باشد که به سبب طرح زیبا و مواد با کیفیت بسیار بسیار عالی به نظر می رسد.

ورودی خاص ویلا به همراه نرده های تمام سنگ محصور کننده ورودی در ترکیب با پنجره ها و نمای آجر و سنگ ویلا در همان نگاه اول شما را مجذوب خودش خواهد کرد. داخل ویلا به زیبایی طراحی شده است و از بهترین امکانات در ساخت آن استفاده گردیده است. شقف بنا دارای کناف کاری و یک نور پردازی شکیل می باشد. درب ورودی ضد سرقت و کاملا امن است.

باغ ویلایی ۵۰۰ متری دو بر از ترکیب یک محوطه سازی شیک با باغ بهره می برد. درختان باغ از نوع درخت میوه و تزیینی هستند و با توجه به دارا بودن سهمیه آب کشاورزی خیالتان از بابت آبیاری آنها و هزینه های آن راحت خواهد بود.

از دیگر امکانات محوطه می توان به استخر کاشی کاری شده به همراه تصفیه خانه کامل، آلاچیق زیبا، نورپردازی ویلا و محوطه باغ، دیوارهای تماما سنگ کاری شده و … اشاره کرد.قابل ذکر است تا ورودی ویلا آسفالت شده است .

این ویلا با سند تک برگ عرصه و اعیان به همراه انشعابات کامل ، دو بر بودن و قرار گیری در یک منطقه خوب با امنیت بالا مکانی مناسب برای تفریح یا حتی زندگی می باشد.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.