• فدک ملک
  • /
  • باغ ویلایی ۵۰۰ متری نقلی تک خواب با نمای سنگی
باغ ویلایی 500 متری نقلی تک خواب با نمای سنگی
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 4333 تاریخ آگهی: آبان 27, 1397 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

باغ ویلایی 500 متری نقلی دارای درختانی از نوع درخت میوه از قبیل گوجه سبز، زرد آلو ، آلو و سیب دارد. باغ با استفاده از نمای سنگی و آجری محوطه سازی

این باغ ویلایی ۵۰۰ متری در منطقه بسیار خوش آب و هوا و سرسبز کردزار در شهرستان شهریار استان تهران قرار دارد.این منطقه دارای قدیمی ترین باغات استان تهران بوده و از این حیث سرسبزی و طروات و تازگی خاصی دارد. فاصله این منطقه با شهریار حدود ۱۰ دقیقه و با تهران حدود ۳۰ دقیقه است.

این باغ ویلایی ۵۰۰ متر مربعی دارای ۸۰ متر مربع بنای ویلایی لوکس می باشد. ویلا تک خواب و با نمای کاملا سنگی می باشد. سقف ویلا به صورت شیروانی نور پردازی می باشد که به زیبایی بنا افزوده است. ورودی ویلا نیز با نرده های سنگی تزیین گردیده است که علاوه بر زیبایی حس کیفیت بالای کار را نیز القا می کند.ساختمان ویلا دارای درب ضد سرقت می باشد که به همراه حفاظ پنجره ها بر امنیت ویلا می افزاید. ویلا به صورت کامل از نور طبیعی بهره می برد و با تعداد زیادی پنجره به سمت باغ نمایی دلنشین از داخل بنا را نیز فراهم آورده است.

باغ ویلایی ۵۰۰ متری نقلی در محوطه باغ خود دارای درختانی از نوع درخت میوه بوده و محصولاتی از قبیل گوجه سبز، زرد آلو ، آلو و سیب دارد. باغ با استفاده از نمای سنگی و آجری محوطه سازی شده است.

در چندین نقطه گل کاری در فضاهای مخصوص انجام شده که زیبایی خاصی به ویلا بخشیده است. دیوار های محصور کننده ویلا با نمای تمام سنگ پوشش داده شده است. از دیگر امکانات ملک به نورپردازی باغ و ویلا می توان اشاره کرد.

ویلا دارای یک استخر مستطیلی شکل می باشد که می تواند لحظات خوشی را برای خانواده رقم بزند.
این ویلا با سند تک برگ عرصه و اعیان به همراه انشعابات کامل ، قرار گیری در یک منطقه خوب با امنیت بالا مکانی مناسب برای تفریح یا حتی زندگی می باشد.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.