• فدک ملک
  • /
  • باغ ویلایی ۷۰۰ متری با ۹۰ متر بنا و کوچه اختصاصی
ویلا در شهریار 700 متری و با 90 متر بنای نوساز
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 4372 تاریخ آگهی: آبان 28, 1397 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

باغ ویلایی 700 متری با کوچه اختصاصی دارای یک محوطه سازی شیک و مدرن با گل کاری های زیبا و طرح های جالب، گچکاری و نمای بسیار عالی می باشد.

باغ ویلایی ۷۰۰ متری در منطقه بسیار خوش آب و هوا و سرسبز کردزار در شهرستان شهریار استان تهران قرار دارد.این منطقه دارای قدیمی ترین باغات استان تهران بوده و از این حیث سرسبزی و طروات و تازگی خاصی دارد. فاصله این منطقه با شهریار حدود ۱۰ دقیقه و با تهران حدود ۳۰ دقیقه است.

این باغ ویلایی ۷۰۰ متر مربعی دارای ۹۰ متر مربع ویلای زیبا با معماری شکیلی می باشد. سقف ویلا به صورت شیروانی نورپردازی شده می باشد. ویلا یک خوابه بوده و نمای بنا با سنگ و سنگ آنتیک به زیبایی کار کشده است.

از امکانات ویلا می توان به مواردی همچون مبله بودن به طور کامل ، کاغذ دیواری ، درب ضد سرقت، نورپردازی زیبا و دلنشین، آشپزخانه بزرگ ، پنجره های بزرگ رو به باغ با محافظ زیبا و …را می توان نام برد. علاوه بر ورودی خاص بنا ، دور بنا نیز با نرده های سنگی کار شده است که زیبایی آن را و چندان کرده است.

باغ ویلایی ۷۰۰ متری با کوچه اختصاصی دارای یک محوطه سازی شیک و مدرن با گل کاری های زیبا و طرح های جالب می باشد.  در محوطه باغ امکانتی از قبیل ، آلاچیق ، صندلی ، تاب صندلی، استخر کامل با تسویه آب ، درب ریموت دار باغ و …  موجود می باشد. .فضای کافی به عنوان پارکینگ در محوطه در نظر گرفته شده است.

از دیگر امکانات خاص این ویلا که در کمتر ویلایی مشاهده می شود وجود یک سرایداری به متراژ ۴۰ متر مربع می باشد که در صورت استخدام سرایدار برای محافظت از ویلا و یا رسیدگی به آن خیال شما را از بابت اسکان وی راحت می کند.

این ویلا دارای انشعابات کامل و یک کوچه اختصاص می باشد و با توجه به قرارگیری در یک منطقه ویلایی دارای امنیت خوبی است.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.