• فدک ملک
  • /
  • باغ ویلایی ۱۰۰۰ متری دو بر لوکس با ۲۵۰ متر بنا
باغ ویلایی 1000 متری لوکس
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 4381 تاریخ آگهی: آبان 28, 1397 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

این باغ ویلایی 1000 متر مربعی دارای 250 متر مربع ویلای بسیار لوکس می باشد. ویلا دو خوابه با نمای سنگ می باشد.ویلا دارای بنایی خوش ساخت می باشد.

این باغ ویلایی لوکس ۱۰۰۰ متری در منطقه بسیار خوش آب و هوا و سرسبز کردزار در شهرستان شهریار استان تهران قرار دارد.این منطقه دارای قدیمی ترین باغات استان تهران بوده و از این حیث سرسبزی و طروات و تازگی خاصی دارد. فاصله این منطقه با شهریار حدود ۱۰ دقیقه و با تهران حدود ۳۰ دقیقه است.

این باغ ویلایی ۱۰۰۰ متر مربعی دارای ۲۵۰ متر مربع ویلای بسیار لوکس می باشد. ویلا دو خوابه با نمای سنگ می باشد.ویلا دارای بنایی خوش ساخت و با طراحی خوب می باشد.

کف سرامیک کاری شده کامل،  سقف کناف کاری شده ، نورپردازی ملایم و شیک ، آشپزخانه بزرگ با کابینت مدل جزیره ای ، درب ضد سرقت ، پنجره های بزرگ با نمای رو به باغ ، پله گرد برای رفتن به بالا به همراه نرده های استیل و  … گوشه ای از امکانات ویلا می باشد. بنا با امکانات کامل می باشد.

از امکانات خاصی که در این ویلا در نظر گرفته شده ایجاد آلاچیق و شاه نشین بر روی سقف است که به ندرت در ویلا ها دیده می شود.

باغ ویلایی ۱۰۰۰ متری لوکس دو بر از ترکیب یک محوطه سازی  بسیار عالی و شیک با باغ بهره می برد. درختان باغ از نوع درخت میوه و تزیینی هستند ..

از دیگر امکانات محوطه می توان به استخر کاشی کاری شده بیسار شیک با جکوزی به همراه نورپردازی عالی و زیبا به همراه تصفیه خانه کامل، آلاچیق زیبا، نورپردازی ویلا و محوطه باغ، چمن آرایی بخش هایی از باغ که آن را بسیار رویایی نموده است و … اشاره کرد.قابل ذکر است تا ورودی ویلا آسفالت شده است .

این ویلا با سند تک برگ عرصه و اعیان به همراه انشعابات کامل ، دو بر بودن و قرار گیری در یک منطقه خوب با امنیت بالا مکانی مناسب برای تفریح یا حتی زندگی می باشد.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.