• فدک ملک
  • /
  • باغ ویلایی ۱۱۰۰ متری با بنای ۷۰ متری در کردامیر
باغ ویلایی ۱۱۰۰ متری با بنای ۷۰ متری در کردامیر
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 4342 تاریخ آگهی: آبان 27, 1397 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

ویلا 1100 متری در شهریار دارای 70 متر بنای ویلایی لوکس می باشد. تک خواب و با ترکیب نمایی بسیار زیبا و بدیع و نوآورانه می باشد

باغ ویلایی ۱۱۰۰ متری با بنای ۷۰ متری در کردامیرباغ ویلایی ۱۱۰۰ متری در کردامیر، یکی از مناطق خوش آب و هوای استان تهران قرار دارد.منطقه کردامیر در جنوب شهرستان شهریار استان تهران قرار دارد.این منطقه دارای قدمت طولانی می باشد که حتی به نقلی قدمت آن به پیش از اسلام برمیگردد. کردامیر دارای باغات و مزارع فراوانی بوده و همین موضع باعث سرسبزی و خوش آب و هوایی آن گردیده است.

فاصله این منطقه با شهریار حدود ۱۰ دقیقه و با تهران حدود ۳۰ دقیقه است.

این باغ ویلایی ۱۱۰۰ متر مربعی دارای ۷۰  متر مربع بنای ویلایی نوساز و لوکس می باشد. ویلا تک خواب و با  ترکیب نمایی بسیار زیبا و بدیع و نوآورانه می باشد که از هر سمت ویلا سبک خاصی را تداعی می کند.

سقف ویلا به صورت شیروانی و نور پردازی شده  می باشد. ورودی ویلا با نرده های سنگی مشخص و تزیین گردیده است.

ویلا ۱۱۰۰ متری در شهریار در محوطه باغ خود دارای درختانی از نوع درخت میوه می باشد که محصولاتی از قبیل گوجه سبز، زرد آلو ، آلو و سیب. دارند در یک سمت محوطه ویلا یک استخر مستطیلی شکل ساخته شده است که می تواند لحظات خوشی را فراهم کند. محوطه سازی ساده اما شیک و با نورپردازی جذاب و گل کاری های بسیار شکیل و متنوع می باشد. در محوطه ویلا فضای کافی به عنوان پارکینگ برای چند خودرو موجود است.

یکی از خصوصیات این ویلا دسترسی آسان به خیابان اصلی و مراکز خرید می باشد که در نوع خود می تواند بسیار مفید و جالب  توجه باشد.

این ویلا با سند تک برگ عرصه و اعیان به همراه انشعابات کامل و قانونی آب؛ برق و گاز ، دسترسی مستقیم به خیابان اصلی ، قرار گیری در یک منطقه خوب با امنیت بالا مکانی مناسب برای تفریح یا حتی زندگی می باشد.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.