• فدک ملک
  • /
  • باغ ویلایی ۱۲۰۰ متری با ۱۲۰ متر بنا در کردزار شهریار
باغ ویلایی در شهریار
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 4365 تاریخ آگهی: آبان 28, 1397 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

از امکانات این باغ ویلایی 1200 متری می توان به داشتن استخر با تاسیسات کامل، آلاچیق بزرگ ، باربیکیو مجهز و روشنایی کامل در کل باغ ایجاد گردیده است اشاره کرد.

باغ ویلایی ۱۲۰۰ متری در منطقه بسیار خوش آب و هوا و سرسبز کردزار در شهرستان شهریار استان تهران قرار دارد.این منطقه دارای قدیمی ترین باغات استان تهران بوده و از این حیث سرسبزی و طروات و تازگی خاصی دارد. فاصله این منطقه با شهریار حدود ۱۰ دقیقه و با تهران حدود ۳۰ دقیقه است.

این باغ ویلایی ۱۲۰۰ متر مربعی دارای ۱۲۰ متر مربع ویلا می باشد.بنای ویلا دو خوابه  به صورت دوبلکس می باشد. نمای ویلا با تیپ سنگی کار شده است که در نوع خود جالب توجه می باشد. در ویلا قسمت شاه نشین بر روی سقف در نظرگرفته شده همچنین بنا دارای درب ضد سرقت ، پنجره های دو جداره با حفاظ کامل می باشد.
باغ ویلایی ۱۲۰۰ متری کردزار  دارای باغی با درختان میوه و درختان زینتی است که سرسبزی و خرمی باغ را بیشتر به چشم می آورد و دیده می شود. از محصولات درختان میوه این باغ می توان به گوجه سبز، زرد آلو، آلو، سیب اشاره کرد. البته وجود سهمیه آب کشاورزی به عنوان یک نکته مثبت می تواند خاطر شما رو از هزینه های آبیاری این باغ ویلایی راحت کند.

از امکانات این باغ ویلایی می توان به داشتن استخر  با تاسیسات کامل اشاره کرد . همچنین آلاچیق بزرگ ، باربیکیو مجهز کار شده با سنگ و آجر و روشنایی کامل ، در کل باغ ایجاد گردیده است.

محوطه سازی باغ و مشخص کردن قسمت های گذر  در باغ با نظم و ترتیب خاصی انجام شده و یک آبنا به صورت برکه ای نیز اجرا گردیده که زیبایی باغ را دوچندان نموده است.

این باغ ویلایی ۱۲۰۰ متری با سند تک برگ عرصه و اعیان به همراه انشعابات کامل و قرار گیری در یک منطقه خوب ویلایی آنهم با امنیت بالا مکانی مناسب برای تفریح یا حتی زندگی به صورت دائم می باشد.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.