• فدک ملک
  • /
  • باغ ویلا با بنای دوبلکس ۲۰۰ متری
باغ ویلا با بنای دوبلکس 200 متری
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 4509 تاریخ آگهی: آذر 18, 1397 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

محوطه بیرونی باغ ویلایی 2400 متری با بنای دوبلکس یوسف­آباد با مجموعه درختان مثمر و درختان زینتی فضای مناسبی را جهت آسودگی خاطر شما فراهم کرده است.

باغ ویلا با بنای دوبلکس ۲۰۰ متری واقع در منطقه بسیار خوش آب و هوا و سرسبز یوسف آباد از توابع مرکزی شهرستان ملارد استان تهران می باشد.این منطقه از سرسبزترین و قدیمی­ترین باغات استان تهران بوده که تا تهران ۶۰ دقیقه فاصله دارد.

این باغ ویلایی ۲۴۰۰ متر مربعی دارای ۲۰۰ متر مربع ویلا دوبلکس و مجهز به دو اتاق خواب مستقل به صورت مبله و به همراه کلیه امکانات می­باشد.

نمای ویلا با معماری خاص و اصیل کار شده است و ورودی بنا مشرف به استخر زیبایی می­باشد که لذت استفاده از این مکان را در این فضای سرسبز دوچندان می­نماید.

از جمله ویژگی­های منحصربه­ فرد این باغ ویلا با بنای دوبلکس می­توان به محوطه­ سازی و گل­کاری زیبا و استخر بزرگ مجهز به تصفیه آب اشاره کرد که بر زیبایی این مکان افزوده است.

محوطه بیرونی باغ ویلایی ۲۴۰۰ متری با بنای دوبلکس یوسف­ آباد با مجموعه درختان مثمر و درختان زینتی فضای مناسبی را جهت آسودگی خاطر شما فراهم کرده است.

از امکانات جانبی این باغ ویلا می توان به داشتن استخر و آلاچیق بزرگ تابستانی، محوطه­سازی زیبا اشاره کرد محوطه سازی باغ و مشخص کردن قسمت های گذر در باغ با نظم و ترتیب خاصی انجام شده است.

از مهم­ترین مزایای این مکان وجود چاه آب مجزا است که خاطر مالک بنا را از هزینه های آبیاری و آب استخر این مکان  راحت می­کند.

این باغ ویلا با بنای دوبلکس با دو جلد سند شش دانگ، پایان کار و تسویه جهادکشاورزی به همراه انشعابات کامل آب و برق و گاز و انشعابات قانونی چاه و قرار گیری در یک منطقه خوب ویلایی و سرسبز  با امنیت بالا مکانی مناسب برای روزهای تفریح یا حتی زندگی به صورت دائم می باشد.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.