• فدک ملک
  • /
  • باغ ویلا در شهریار ۱۰۴۰ متری و ۱۴۰ متر بنا
باغ ویلا در شهریار
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 4587 تاریخ آگهی: آذر 18, 1397 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

محوطه بیرونی باغ ویلایی در شهریار 1040 متری با مجموعه درختان مثمر و درختان زینتی و فضای بازی چمن­کاری شده فضای مناسبی را فراهم کرده است.

باغ ویلا در شهریار ۱۰۴۰ متری واقع در منطقه بسیار خوش آب و هوا و سرسبز می باشد. کردزار از سرسبزترین و قدیمی­ترین باغات استان تهران بوده و در سال ۱۳۷۲ به عنوان روستای نمونه منطقه انتخاب شده است.

این باغ ویلایی در شهریار ۱۰۴۰ متر مربعی دارای ۱۴۰ متر مربع ویلا و مجهز به دو اتاق خواب مستقل و به­ صورت مبله و مجهز به ۴۰ متر واحد سرایداری می باشد.

بهره­ گیری از معماری خاص در این بنا با بهینه­ سازی فضا بهترین استفاده را از کلیه فضاهای موجود داشته است. نمای ویلا با تیپ سنگی و معماری خاص کار شده است.

از جمله ویژگی­های منحصربه­ فرد این مکان می­توان به محوطه­ سازی و نورپردازی فوق­ العاده کل محیط، استخر بسیار شیک اشاره کرد که بر زیبایی این مکان افزوده است .از مهم­ترین مشخصه ­های این مجموعه وجود درب و پنجره­ های ضد سرقت است که علاوه بر امنیت محل، زیبایی خاص بنا را نیز تضمین می­ نماید.

محوطه بیرونی باغ ویلایی در شهریار ۱۰۴۰ متری با مجموعه درختان مثمر شامل گوجه سبز، زردآلو، آلو و سیب و درختان زینتی و فضای بازی چمن­کاری شده فضای مناسبی را جهت آسودگی خاطر شما فراهم کرده است.

محوطه بیرونی و دیوارهای اطراف باغ با نمای سنگ و نورپردازی کامل تجهیز شده است که در شب محیطی فوق ­العاده زیبا و بدیع ایجاد می­نماید.

از امکانات جانبی این باغ ویلا می توان به داشتن استخر ،باربیکیو ، محوطه­ سازی زیبا و معماری خاص و بدیع روشنایی کامل در کل باغ اشاره کرد.

محوطه سازی باغ و مشخص کردن قسمت های گذر در باغ با نظم و ترتیب خاصی انجام شده است و نرده­ های سنگی به زیبایی حائل بین این دو فضا شده­ اند. وجود سهمیه آب در این ملک، خاطر مالک را بابت تامین آب محل آسوده  می­نماید.

این ویلا  به همراه سند تک برگ عرصه و اعیان انشعابات کامل آب و برق و قرار گیری در یک منطقه خوب ویلایی و سرسبز  با امنیت بالا مکانی مناسب برای روزهای تفریح یا حتی زندگی به صورت دائم می باشد.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.