• فدک ملک
  • /
  • باغ ویلا در کردزار شهریار ۱۰۰۰ متری
باغ ویلا در کردزار شهریار
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 5113 تاریخ آگهی: بهمن 17, 1397 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

باغ ویلا در کردزار شهریار دارای بنای 90 متری در باغ 1000 متری می باشد. استخر سرپوشیده، آلاچیق، باربیکیو، چاه آب و آب انبار از ویژگی های این ویلا است.

فروش باغ ویلا در کردزار شهریار با امکانات به روز در فضای بسیار زیبا و شیک به متراژ ۱۰۰۰ متر، دارای سند شش دانگ قطعی و ۹۰ متر بنا با بهترین مصالح ساختمانی و بسیار خوش ساخت  است.

محوطه سازی شیک باغ ویلا در کردزار شهریار و گلکاری و درختکاری زیبا در دوطرف ورودی ویلا نمای بسیار زیبا و چشم نوازی را بوجود آورده است.

امکانات باغ ویلا در کردزار شهریار

این باغ ویلا در کردزار شهریار دارای استخر سرپوشیده و تاسیسات، باربیکیو، آب انبار و چاه آب نیز می باشد.

نمای بیرونی ساختمان ویلا سنگکاری شده و دارای سقف شیروانی است.

قیمت این باغ ویلا در کردزار شهریار یک میلیارد تومان است و بهترین شرایط برای علاقمندان به خرید باغ ویلا در کردزار است.

یکی از سرسبز ترین و زیباترین مناطق شهریار، دهکده ویلایی کردزار شهریار است.

کردزار روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان شهریار در استان تهران است که قدیمی ترین باغ های استان تهران در این روستا می باشد.

کردزار از لحاظ آب و هوایی بسیار معتدل و مناسب می باشد و به همین دلیل طی چند سال اخیر توجه بسیاری از مردم به این منطقه معطوف شده و سرعت ساخت و ساز ویلاهای فوق لوکس در این دهکده افزایش یافته است.

همچنین یکی از ویژگیهای روستای خوش آب و هوا و زیبای  کردزار شهریار وجود آب های زیر زمینی است که باعث سرسبزی این منطقه از شهریار شده و بخاطر وجود همین آب های زیرزمینی و سطحی، باغات فراوانی در این منطقه وجود دارد.

بافت اصلی روستا در مرکز و اطراف آن را باغهای فراوان احاطه کرده است که اکثر این باغات پس از تغییرات، تبدیل به باغ ویلا در کردزار شده است.

از دیگر مزیت های روستای کردزار شهریار، فاصله کم و مسیر خوب به تهران و امنیت بالای این روستا است که باعث تقاضای زیاد برای خرید ویلا درکردزار شده است.

مشاوران و کارشناسان ما میتوانند راهنمای خوب و مطمئنی برای در زمینه خرید ویلا در شهریار، خرید ویلا در کردزار، مشاور قیمت زمین و ویلا در کرج باشند .

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.