• فدک ملک
  • /
  • باغ ویلا در کردزار شهریار ۱۰۲۴ متری
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 5865 تاریخ آگهی: شهریور 30, 1398 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

باغ ویلا لوکس در شهریار به متراژ 1024 متر، بنای 90 متری 2 خواب، استخر بزرگ به همراه تاسیسات، محوطه سازی شده، انشعابات تکمیل، سهمیه آب کشاورزی

نمونه های مختلفی از ویلا و باغ ویلا در متراژهای گوناگون در شهریار ساخته شده اند که یکی از آنها باغ ویلای ۱۰۲۴ متری در یکی از بهترین خیابان ها و مناطق کردزار واقع شده است.

متراژ بنای ساخته شده برای این باغ ویلای بزرگ، ۹۰ متر و در یک طبقه است که دارای نمایی بسیار زیبا است و ساخته شده از بهترین مصالح و کاملا نوساز می باشد.

همچنین دو اتاق خواب بزرگ و مشرف به محوطه باغ ویلا، سالن دلبار با نورگیر خوب که در بخشی از آن یک شومینه خودنمایی می کند و آشپزخانه تمام کابینت به همراه سرویس های بهداشتی مرتب از دیگر ویژگی های بنای این باغ ویلا در شهریار به شمار می رود.

باغ ویلا لوکس در کردزار شهریار

نحوه محوطه سازی این باغ ویلا در کردزار در نهایت نظم و سادگی صورت گرفته به طوری که درختان میوه و گل ها و گیاهان زینتی به شکلی زیبا در محدوده های مشخص قرار گرفته اند.

استخر بزرگ با کلیه امکانات نیز در بخش دیگری از محوطه این باغ ویلای بزرگ واقع شده که مجهز به تسویه و گرم کن نیز می باشد.

کلیه انشعابات این باغ ویلا در شهریار شامل آب، برق و گاز به صورت قانونی برقرار بوده و دارای سند برگ نیز هست. قیمت مورد نظر از طرف صاحب این باغ ویلا جهت فروش، دو میلیارد و صد میلیون تومان می باشد.

از جمله مناطق ویلایی اطراف تهران که از رونق بسیار خوبی در خرید و فروش باغ ویلا ارزان و ویلا لوکس برخوردار بوده، منطقه زیبا و خوش آب و هوای کردزار می باشد.

علاقمندان به ساخت و خرید ویلا از ویژگی های منحصر به فرد این منطقه همچون، سرسبزی، فاصله کوتاه با شهر و پایتخت، آب و هوای خوب و امنیت فوق العاده، اطلاع کافی داشته و از این رو، منطقه کردزار به یک دهکده شیک ویلایی تبدیل شده است.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.