• فدک ملک
  • /
  • باغ ویلا در کردزار شهریار ۱۵۰۰ متری و ۹۰ متر بنا
باغ ویلا در کردزار شهریار
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 4616 تاریخ آگهی: آذر 18, 1397 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

محوطه بیرونی باغ ویلایی 1500 متری در کردزار شهریار با مجموعه درختان مثمر و درختان زینتی فضای مناسبی را جهت آسودگی خاطر شما فراهم کرده است.

باغ ویلا در کردزار شهریار ۱۵۰۰ متری واقع در منطقه بسیار خوش آب و هوا و سرسبز کردزار از توابع مرکزی شهرستان شهریار استان تهران می باشد.این منطقه از سرسبزترین و قدیمی­ترین باغات استان تهران بوده و در سال ۱۳۷۲ به عنوان روستای نمونه منطقه انتخاب شده است.

این باغ ویلا در کردزار شهریار ۱۵۰۰ متر مربعی دارای ۹۰ متر مربع ویلا بوده و مجهز به یک اتاق خواب مستقل می باشد. این مجموعه به صورت مبله و به همراه کلیه امکانات ارائه شده است.

نمای ویلا با تیپ سنگی کار شده است از جمله ویژگی­های منحصربه­ فرد این مکان می­توان به نورپردازی فوق­ العاده کل محیط در شب، آبنمای زیبا و فضاهای بین باغی مزین به طاق­های سبز اشاره کرد که بر زیبایی این مکان افزوده است.

از مهم­ترین مشخصه­ های این مجموعه  واحد سرایداری است که امنیت محل را تضمین می­نماید.

محوطه بیرونی باغ ویلایی ۱۵۰۰ متری در کردزار شهریار با مجموعه درختان مثمر و درختان زینتی فضای مناسبی را جهت آسودگی خاطر شما فراهم کرده است.

از امکانات جانبی این باغ ویلای می توان به داشتن استخر مجهز ، دیوارکشی سنگی،آبنما، باربیکیو ذغالی مجهز و روشنایی کامل در کل باغ اشاره کرد محوطه سازی باغ و مشخص کردن قسمت های گذر در باغ با نظم و ترتیب خاصی انجام شده است.

این ویلا با سند ۶دانگ و پایان کار شهرداری به همراه انشعابات کامل آب و برق و گاز و قرار گیری در یک منطقه خوب ویلایی و سرسبز  با امنیت بالا مکانی مناسب برای روزهای تفریح یا حتی زندگی به صورت دائم می باشد.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.