• فدک ملک
  • /
  • باغ ویلا در کردزار ۲۴۰۰ متری و ۱۰۰ متر بنا
باغ ویلا در کردزار
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 4607 تاریخ آگهی: آذر 18, 1397 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

محوطه بیرونی باغ ویلا در کردزار 2400 متری کردزار با مجموعه درختان مثمر و درختان زینتی فضای مناسبی را جهت آسودگی خاطر شما فراهم کرده است.

باغ ویلا ۲۴۰۰ متری واقع در منطقه بسیار خوش آب و هوا و سرسبز کردزار از توابع مرکزی شهرستان شهریار استان تهران می باشد.این منطقه از سرسبزترین و قدیمی ترین باغات استان تهران بوده و در سال ۱۳۷۲ به عنوان روستای نمونه منطقه انتخاب شده است.

این باغ ویلا در کردزار ۲۴۰۰ متر مربعی دارای ۱۰۰ متر مربع ویلا بوده و مجهز به یک اتاق خواب مستقل می باشد. نمای ویلا طرح سنگ کار شده است از جمله ویژگی های منحصربه ­فرد این مکان می­توان به نورپردازی فوق ­العاده کل محیط در شب اشاره کرد که بر زیبایی این مکان افزوده است. از مهم­ترین مشخصه­ های این مجموعه  وجود ۳۰ متر واحد سرایداری و که امنیت محل را تضمین می­نماید.

محوطه بیرونی باغ ویلا در کردزار ۲۴۰۰ متری کردزار با مجموعه درختان مثمر و درختان زینتی فضای مناسبی را جهت آسودگی خاطر شما فراهم کرده است.

از امکانات جانبی این باغ ویلای می توان به داشتن استخر مجهز، آلاچیق بزرگ،  باربیکیو ذغالی مجهز و روشنایی کامل در کل باغ اشاره کرد محوطه سازی باغ و مشخص کردن قسمت های گذر در باغ با نظم و ترتیب خاصی انجام شده است.

وجود چاه آب کشاورزی نیز خاطر مالک را به جهت تامین آب فضای سبز مطمئن می­سازد.

این ویلا در کردزار با سند ۶ دانگ و پایان کار شهرداری به همراه انشعابات کامل آب و برق و قرار گیری در یک منطقه خوب ویلایی و سرسبز  با امنیت بالا مکانی مناسب برای روزهای تفریح یا حتی زندگی به صورت دائم می باشد.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.