• فدک ملک
  • /
  • باغ ویلا در کردزار ۶۵۰ متری
باغ ویلا در کردزار
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 4559 تاریخ آگهی: آذر 18, 1397 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

از جمله ویژگی­ های این باغ ویلا در کردزار می­توان به محوطه ­سازی و نورپردازی فوق­ العاده کل محیط، استخر بسیار شیک و حمام مستقل کنار استخر اشاره کرد

باغ ویلا در کردزار ۶۵۰ متری واقع در منطقه بسیار خوش آب و هوا و سرسبز کردزار از توابع مرکزی شهرستان شهریار استان تهران می باشد.این منطقه از سرسبزترین و قدیمی­ترین باغات استان تهران بوده و به عنوان روستای نمونه منطقه انتخاب شده است.

این باغ ویلا در کردزار ۶۵۰ متر مربعی دارای ۱۰۰ متر مربع ویلا و مجهز به دو اتاق خواب مستقل و به­ صورت مبله می باشد. بهره ­گیری از معماری خاص در این بنا با بهینه ­سازی فضا بهترین استفاده را از کلیه فضاهای موجود داشته است.

نمای ویلا با تیپ سنگی و معماری خاص کار شده است و ورودی بنا مشرف به استخر زیبایی می­ باشد که لذت استفاده از این مکان را در این فضای سرسبز دوچندان می­نماید.

از جمله ویژگی­های منحصربه­ فرد این باغ ویلا در کردزار می­توان به محوطه ­سازی و نورپردازی فوق­ العاده کل محیط، استخر بسیار شیک و تماما کاشی و حمام مستقل کنار استخر اشاره کرد که بر زیبایی این مکان افزوده است.

از مهم­ترین مشخصه­ های باغ ویلا در کردزار وجود درب ضد سرقت، پنجره­ های دوجداره قدی است که علاوه بر امنیت محل، زیبایی خاص بنا را نیز تضمین می­ نماید.

محوطه بیرونی باغ ویلایی ۶۵۰ متری کردزار با مجموعه درختان مثمر شامل گوجه سبز، زردآلو، آلو و سیب و درختان زینتی و فضای بازی چمن­ کاری شده فضای مناسبی را جهت آسودگی خاطر شما فراهم کرده است.

محوطه بیرونی و دیوارهای اطراف باغ با نمای سنگ و نورپردازی کامل تجهیز شده است که در شب محیطی فوق ­العاده زیبا و بدیع ایجاد می­ نماید. از امکانات جانبی این باغ ویلا می توان به داشتن استخر مجهز به تاسیسات کامل تصفیه آب گرم و سرد، محوطه­سازی زیبا، معماری خاص و بدیع روشنایی کامل در کل باغ اشاره کرد.

محوطه سازی باغ و مشخص کردن قسمت های گذر در باغ با نظم و ترتیب خاصی انجام شده است و نرده­های سنگی به زیبایی حائل بین این دو فضا شده ­اند.

این ویلا  به همراه سند تک برگ عرصه و اعیان انشعابات کامل آب و برق و گاز و قرار گیری در یک منطقه خوب ویلایی و سرسبز  با امنیت بالا مکانی مناسب برای روزهای تفریح یا حتی زندگی به صورت دائم می باشد.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.