• فدک ملک
  • /
  • باغ ویلا در کردزار ۱۵۰۰ متری و ۲۲۰ متر ویلا
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 4445 تاریخ آگهی: آذر 12, 1397 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

این باغ ویلا در کردزار 1500 متر مربعی دارای 220 متر مربع ویلا و مجهز به دو اتاق خواب مستقل و به صورت مبله، محوطه سازی شده می باشد.

باغ ویلا ۱۵۰۰ متری واقع در منطقه بسیار خوش آب و هوا و سرسبز کردزار از توابع مرکزی شهرستان شهریار استان تهران می باشد.این منطقه از سرسبزترین و قدیمی­ترین باغات استان تهران بوده و در سال ۱۳۷۲ به عنوان روستای نمونه منطقه انتخاب شده است.

این باغ ویلا در کردزار ۱۵۰۰ متر مربعی دارای ۲۲۰ متر مربع ویلا و مجهز به دو اتاق خواب مستقل و به صورت مبله می باشد.

نمای ویلا با تیپ سنگی و معماری خاص کار شده است. از جمله ویژگی­های منحصربه­ فرد این مکان می­توان به محوطه­سازی و نورپردازی فوق­العاده کل محیط، وجود فضای بازی مستقل و محصور برای کودکان و استخر زیبا اشاره کرد .از مهم­ترین مشخصه­های این مجموعه وجود درب ضد سرقت، پنجره­های دوجداره است که امنیت محل را تضمین می­نماید.

محوطه بیرونی باغ ویلایی ۱۵۰۰ متری کردزار با مجموعه درختان مثمر شامل گوجه سبز، زردآلو، آلو و سیب و درختان زینتی فضای مناسبی را جهت آسودگی خاطر شما فراهم کرده است. محوطه بیرونی و دیوارهای اطراف باغ با نورپردازی کامل تجهیز شده است که در شب محیطی فوق ­العاده زیبا و بدیع ایجاد می­نماید.

از امکانات جانبی این باغ ویلا می توان به داشتن استخر چهارفصل به همراه جکوزی ، محوطه بازی محصور مجهز به چمن مصنوعی، محوطه­سازی زیبا، باربکیو ذغالی و  روشنایی کامل در کل باغ اشاره کرد محوطه سازی باغ و مشخص کردن قسمت های گذر در باغ با نظم و ترتیب خاصی انجام شده است..

این ویلا با سند تک برگ عرصه و اعیان به همراه نامه تغییر کاربری از جهاد کشاورزی،انشعابات کامل آب و برق و گاز و قرار گیری در یک منطقه خوب ویلایی و سرسبز  با امنیت بالا مکانی مناسب برای روزهای تفریح یا حتی زندگی به صورت دائم می باشد.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.