• فدک ملک
  • /
  • باغ ویلا دوبلکس در شهریار – وحیدیه
باغ ویلا دوبلکس در شهریار
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 5104 تاریخ آگهی: بهمن 16, 1397 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

باغ ویلا دوبلکس نوساز 500 متری دارای 120 متر بنا و 2 خواب، دیزاین شده بسیار زیبا، سرایداری، آلاچیق و آبنمای زیبا در محوطه از امکانات این ویلا در شهریار است.

باغ ویلا دوبلکس در شهریار با وسعت ۵۰۰ متر چیزی که قصد معرفی آن را داریم، می تواند جز اولین گزینه ها برای هر خریداران باشد.

خصوصا اگر این باغ ویلا دوبلکس در شهریار از زیبایی های خاصی نیز برخوردار بوده و تجهیزات مدرن و کارآمدی را در خود جای داده باشد.

باغ ویلای دوبلکس که در حال معرفی آن هستیم، از نظر امکانات هیچ کمبودی نداشته و حتی امکانات بیشتری را نیز در اختیارتان قرار می دهد.

دیگر امکانات باغ ویلا دوبلکس نوساز در شهریار :

سند این باغ ویلا دوبلکس تک برگ است و همان طور که بیان شد، ۵۰۰ متر وسعت و ۱۲۰ متر بنا دارد که به صورت دوبلکس حرفه ای ساخته شده است.

به علاوه این که ۳۰ متر سرایداری مجزا در آن، در نظر گرفته شده است.

این ویلای دوبلکس کلیه انشعابات آب، برق و گاز را دارا می باشد و از کابینت های مدرن و جادار در آشپزخانه خود، برخوردار است.

آشپزخانه ای بزرگ که بتوان همه وسایل ضروری و میز آشپزخانه را به راحتی در آن قرار داد.

محوطه باغ ویلای دوبلکس، توسط درختان و گل های متنوع طراحی گردیده است. به علاوه این که چمن کاری شده و از یک ویژگی خاص نیز برخوردار است.

این ویژگی، آب نمایی است که در بخش چمن کاری شده ویلا ایجاد گردیده که منظره زیبا و جالب توجهی را به محوطه باغ ویلا دوبلکس بخشیده است.

یک آلاچیق بزرگ نیز در این بخش، ساخته شده که می تواند پذیرای شما برای صرف غذا یا شب نشینی های خانوادگی تان باشد.

این آلاچیق نیز مانند فضای داخلی و خارجی، از نورپردازی فوق العاده ای بهره مند گردیده که شب های ویلا دوبلکس را برای شما روشن و دلپذیرتر نماید.

وحیدیه جز زیباترین مناطق ایران است و این برتری را به سبب وجود چشم اندازهای وسیع، پوشش گیاهی سرسبز و آب و هوای مطبوع و دل انگیز خود به دست آورده است.

در صورتی که بتوانید یک باغ ویلا در این منطقه داشته باشید، دیگر نیازی به تعویض آن با هیچ باغ ویلایی نخواهید داشت.

باغ ویلای مورد نظر، با تمامی ویژگی های بارز و قابل توجه خود با قیمت پانصد و پنجاه میلیون تومان، به فروش می رسد و می تواند شما را از داشتن یک ویلای منحصر به فرد، مطمئن سازد.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.