• فدک ملک
  • /
  • باغ ویلا سرسبز در کردزار شهریار
باغ ویلا سرسبز در کردزار شهریار
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 4473 تاریخ آگهی: آذر 13, 1397 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

این باغ ویلا سرسبز 1500 متر مربعی دارای 80 متر مربع ویلا و مجهز به دو اتاق خواب مستقل و به­صورت مبله و 30 متر سرایداری می باشد.

باغ ویلا سرسبز در کردزار شهریار۱۵۰۰ متری در منطقه بسیار خوش آب و هوا از توابع مرکزی شهرستان شهریار استان تهران می باشد.این منطقه از سرسبزترین و قدیمی­ترین باغات استان تهران بوده و در سال ۱۳۷۲ به عنوان روستای نمونه منطقه انتخاب شده است.

این باغ ویلا سرسبز ۱۵۰۰ متر مربعی دارای ۸۰ متر مربع ویلا و مجهز به دو اتاق خواب مستقل و به­صورت مبله و ۳۰ متر سرایداری می باشد.

نمای ویلا طرح آجر سنتی و معماری خاص کار شده است از جمله ویژگی­های منحصربه­فرد این مکان می­توان به محوطه­سازی و نورپردازی فوق­العاده کل محیط، استخر بسیار شیک اشاره کرد که بر زیبایی این مکان افزوده است .

محوطه بیرونی باغ ویلایی ۱۵۰۰ با فضای گل­کاری و نورپردازی کامل تجهیز شده است که در شب محیطی فوق ­العاده زیبا و بدیع ایجاد می­نماید. از امکانات جانبی این باغ ویلا می توان به داشتن استخر ،محوطه­سازی زیبا، معماری خاص و بدیع روشنایی کامل در کل باغ اشاره کرد. سهمیه آب کشاورزی نیز خاطر مالک را درخصوص آب مورد نیاز جهت آبیاری فضا آسوده می­نماید.

این ویلا  به همراه انشعابات کامل آب و برق و قرار گیری در یک منطقه خوب ویلایی و سرسبز  با امنیت بالا مکانی مناسب برای روزهای تفریح یا حتی زندگی به صورت دائم می باشد.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.