ویلا در ویلادشت ملارد
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 6045 تاریخ آگهی: آبان 9, 1398 لوکیشین: - توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

ویلای لوکس 800 متری در ملارد با بنای 150 متری 2 خواب، استخر با تاسیسات کامل، محوطه سازی و نورپردازی شده بسیار زیبا و مهندسی

فروش ۸۰۰ متر باغ ویلا سوپر لوکس در شهرک ویلانشین

۱۵۰ متر این ویلا به بنای آن اختصاص یافته که این بنا دارای دو اتاق خواب بسیار زیبا میباشد

نورپردازی این ویلا در سطوح بسیار بالایی قرار دارد چرا که نورپردازی آن کاملا مهندسی شده می باشد و تمام اصول حرفه ایی طراحی در آن رعایت شده است و نورپردازی ویلا در شب فضایی بسیار رویایی به ویلا میبخشد.

در طراحی سقف ویلا از کناف استفاده شده و طرحی بسبار نوین با کناف روی سقف این ویلا در ملارد کار شده و در کنار این طراحی زیبای سقف نورپردازی مخفی جلوه ایی چشمگیر به این بنا بخشیده.

در طراحی کف باغ ویلا در ویلا دشت ملارد از سرامیک های زیبا و باکیفیتی استفاده شده که این طراحی زیبای کف با طراحی زیبا و درخشان دیوارهای بنا که با کاغذ دیواری ایتالیایی طراحی شده همخوانی دلنوازی را به وجود آورده.

آشپزخانه ویلا دارای طراحی منحصر به فردی است که در آشپزخانه باغ ویلا در ویلادشت ملارد از کابینت های گلاس، هود لمسی،گاز رومیزی ایتالیایی استفاده شده است.

همچنین در طراحی سقف آشپزخانه مانند سالن پذیرایی از کناف کاری استفاده شده است و طرحی منحصر به فرد با کناف در سقف طراحی شده است.

باغ ویلا ویلا دشت دارای سیستم گرمایشی و سرمایشی مجهزیست  که برای تابستان کولر گازی و برای زمستان سیستم های پکیج دیواری در ویلا تعبیه شده است.

در محوطه کاری ویلا از چمن آرایی بسیار شیکی استفاده شده و محوطه کاری این ویلا در عالی ترین سبک های طراحی محوطه کار شده که شکوه این باغ ویلا را تکمیل مینماید

در طراحی محوطه از جدول کشی استفاده شده همچنین در طراحی کف این محوطه تماما سنگ فرش  استفاده شده است.

در محوطه باغ ویلا یک باربیکیو نیز طراحی شده است.

در باغ ویلای  ویلا دشت ملارد استخری چهار فصل با تمام تجهیزات وجود دارد که این استخر در محیطی بسیار شیک و چشمگیر قرار گرفته است.

انشعابات آب،برق،گاز ویلا با کنتور کاملا قانونی میباشد.

این باغ ویلا در منطقه ایی دنج و آرام در شهرکی ویلا نشین طراحی شده که موقعیت آن خصوصی و دربهترین موقعیت منطقه ملارد میباشد.

این باغ ویلا دارای سند تک برگ عرصه و اعیان میباشد.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.