• فدک ملک
  • /
  • باغ ویلا متراژ بالا واقع در کردزار شهریار
باغ ویلا متراژ بالا
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 4576 تاریخ آگهی: آذر 18, 1397 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

از امکانات جانبی این باغ ویلا متراژ بالا می­توان به وجود سهمیه آب کشاورزی، محوطه­ سازی زیبا، معماری خاص و بدیع روشنایی کامل در کل باغ اشاره کرد.

باغ ویلا متراژ بالا واقع در منطقه بسیار خوش آب و هوا و سرسبز کردزار از توابع مرکزی شهرستان شهریار استان تهران می باشد.این منطقه از سرسبزترین و قدیمی­ترین باغات استان تهران بوده و در سال ۱۳۷۲ به عنوان روستای نمونه منطقه انتخاب شده است.

این باغ ویلایی ۲۰۰۰ متر مربعی دارای ۹۰ متر مربع ویلا و مجهز به یک اتاق خواب مستقل و به­صورت مبله می باشد.

نمای ویلا با تیپ سنگی و معماری خاص کار شده است. از جمله ویژگی­های منحصربه ­فرد این مکان می­توان به باغ میوه و مجموعه درختان مثمر آن اشاره کرد .از مهم­ترین مشخصه ­های این مجموعه وجود درب و پنجره ضد سرقت که علاوه بر امنیت محل، زیبایی خاص بنا  را  نیز تضمین می­ نماید.

محوطه بیرونی باغ ویلایی ۲۰۰۰ متری کردزار با مجموعه درختان مثمر شامل گوجه سبز، زردآلو، آلو و سیب و درختان زینتی و فضای بازی چمن­ کاری شده فضای مناسبی را جهت آسودگی خاطر شما فراهم کرده است.

از امکانات جانبی این باغ ویلا متراژ بالا می­توان به وجود سهمیه آب کشاورزی، محوطه­ سازی زیبا، معماری خاص و بدیع روشنایی کامل در کل باغ اشاره کرد.

محوطه سازی باغ ویلا متراژ بالا مشخص کردن قسمت های گذر در باغ با نظم و ترتیب خاصی انجام شده است. فضاسازی این مکان با تمرکز بر کاربری باغی و تجهیز مکان به انواع درختان مثمر، علاوه بر ایجاد فضای مفرح، می­تواند سودآوری اقتصادی نیز برای مالک به همراه داشته باشد.

این ویلا  به همراه سند تک برگ عرصه و اعیان انشعابات کامل آب و برق و قرار گیری در یک منطقه خوب ویلایی و سرسبز  با امنیت بالا مکانی مناسب برای روزهای تفریح یا حتی زندگی به صورت دائم می باشد.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.