• فدک ملک
  • /
  • باغ ویلا ۲۳۰۰ متری در کردزار شهریار
باغ ویلا 2300 متری در کردزار شهریار
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 4568 تاریخ آگهی: آذر 18, 1397 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

باغ ویلایی در کردزار شهریار با سنگ و معماری خاص کار شده است و ورودی بنا مشرف به استخر است که لذت استفاده از این مکان را در این فضای سرسبز دوچندان می نماید.

باغ ویلا  ۲۳۰۰ متری واقع در منطقه بسیار خوش آب و هوا و سرسبز کردزار از توابع مرکزی شهرستان شهریار استان تهران می باشد.

این باغ ویلایی در کردزار شهریار ۲۳۰۰ متر مربعی دارای ۱۲۰ متر مربع ویلا و مجهز به دو اتاق خواب مستقل و به­صورت مبله و ۳۰ متر واحد سرایداری می باشد.

نمای باغ ویلایی در کردزار شهریار با تیپ سنگی و معماری خاص کار شده است و ورودی بنا مشرف به استخر زیبایی می­باشد که لذت استفاده از این مکان را در این فضای سرسبز دوچندان می نماید.

از جمله ویژگی­های منحصربه­ فرد این باغ ویلا در کردزار شهریار می­توان به محوطه­ سازی و نورپردازی فوق­العاده کل محیط، استخر بسیار شیک و تماما سنگ اشاره کرد که بر زیبایی این مکان افزوده است .از مهم­ترین مشخصه­ های این مجموعه وجود درب و پنجره ضد سرقت است که علاوه بر امنیت محل، زیبایی خاص بنا  را  نیز تضمین می نماید.

محوطه بیرونی باغ ویلایی ۲۳۰۰ متری کردزار با مجموعه درختان مثمر شامل گوجه سبز، زردآلو، آلو و سیب و درختان زینتی و فضای بازی چمن­ کاری شده فضای مناسبی را جهت آسودگی خاطر شما فراهم کرده است.

محوطه بیرونی و دیوارهای اطراف باغ با نمای سنگ و نورپردازی کامل تجهیز شده است که در شب محیطی فوق ­العاده زیبا و بدیع ایجاد می­ نماید. از امکانات جانبی این باغ ویلا می توان به داشتن استخر مجهز به تاسیسات کامل تصفیه آب گرم و سرد، محوطه­ سازی زیبا، معماری خاص و بدیع روشنایی کامل در کل باغ اشاره کرد.

محوطه سازی باغ و مشخص کردن قسمت های گذر در باغ با نظم و ترتیب خاصی انجام شده است و نرده­های سنگی به زیبایی حائل بین این دو فضا شده­اند. وجود امتیاز آبیاری، خاطر مالک را از آبیاری فضای باغ آسوده می­دارد.

این ویلا  به همراه سند تک برگ عرصه و اعیان انشعابات کامل آب و برق و قرار گیری در یک منطقه خوب ویلایی و سرسبز  با امنیت بالا مکانی مناسب برای روزهای تفریح یا حتی زندگی به صورت دائم می باشد.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.