• فدک ملک
  • /
  • باغ ویلا ۷۰۰ متری با بنای مهندسی ۹۰ متری با امکانات کامل
باغ ویلا 700 متری با بنای طراحی شده مهندسی
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 4286 تاریخ آگهی: آبان 19, 1397 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

باغ ویلا 700 متری با بنای مهندسی ساخت 90 متری با عالی ترین و کامل ترین امکانات. محوطه سازی شده با گل ها و درختچه های زینتی و کمیاب

باغ ویلا ۷۰۰ متری با بنای مهندسی در منطقه بسیار خوش آب و هوا و سرسبز کردزار در شهرستان شهریار استان تهران قرار دارد.این منطقه کاملا ویلایی، دارای قدیمی ترین باغات استان تهران بوده و از این حیث سرسبزی، طروات و تازگی خاصی دارد. کردزار طرفداران زیادی در حوضه ی باغ ویلا دارد. فاصله این منطقه با شهریار حدود ۱۰ دقیقه و با تهران حدود ۳۰ دقیقه است.

در این ملک یک ویلای ۹۰ مترمربعی یک اتاقه به صورت نوساز وجود دارد. نمای بنا سنگ بوده و با طراحی شکیل و در نظر گرفتن ستون های مجزای ورودی منحصر به فرد شده است. داخل بنا نیز همانند ببیرونش منحصر به فرد بوده و علاوه بر امکانات عرفی موجود در تمامی ویلا ها، یک نمای مجسمه کاری بسیار شیک و زیبا در هال اجرا گردیده است که آن را بسیار خاص می نماید. نورپردازی ملایم داخل ویلا آن را بسیار دلنشین نموده است.

از امکانات دیگر بنا می توان به پنجره های دوجداره، کاغذ دیواری، آشپزخانه شیک، کف سرامیک کاری شده(به طور کامل)، درب ضد سرقت، کابینت های گلاس، کمد دیواری MDF و … اشاره کرد.سیستم گرمایشی این بنا به صورت گرمایش از کف می باشد.

باغ ویلا ۷۰۰ متری با بنای مهندسی ساخت ۹۰ متری با عالی ترین و کامل ترین امکانات

باغ ویلا ۷۰۰ متری با بنای طراحی شده علاوه بر بنا دارای محوطه ای وسیع نیز می باشد. محوطه به صورت کامل دارای کف سازی زیبا می باشد و امکاناتی همچون استخر با تجهیزات کامل تصفیه ، روشنایی کامل اطراف بنا ، فضاهای شیک گل کاری شده در نقاط مختلف محوطه، در آن به چشم می آید.

همچنین وجود درختان میوه از قبیل گوجه سبز، زرد الو، الو و سیب به همره سهمیه آب کشاورزی و حتی وجود یک حلقه چاه آب از ویژگی های خاص این باغ ویلایی می باشد.

این ملک با سند تک برگ ، انشعابات کامل و قرار گیری در یک منطقه ویلایی با امنیت بالا آماده بهره برداری کامل حتی به عنوان مکانی برای زندگی می باشد.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.