• فدک ملک
  • /
  • باغ ویلا ۱۵۰۰ متری با بنای ۲۱۰ متری دوبلکس
باغ ویلا 1500 متری دوبلکس
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 4390 تاریخ آگهی: آبان 28, 1397 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

از امکانات باغ ویلا 1500 متری می توان به استخر با امکانات کامل، جکوزی، آلاچیق، صندلی، تاب صندلی، دستررسی آسان، دوربین مدار بسته ، چمن کاری ،‌ باربیکیو و ..

این باغ ویلا ۱۵۰۰ متری در منطقه بسیار خوش آب و هوا و سرسبز کردزار در شهرستان شهریار استان تهران قرار دارد.این منطقه دارای قدیمی ترین باغات استان تهران بوده و از این حیث سرسبزی و طروات و تازگی خاصی دارد. فاصله این منطقه با شهریار حدود ۱۰ دقیقه و با تهران حدود ۳۰ دقیقه است.

این باغ ویلا دوبلکس ۱۵۰۰ متر مربعی دارای ۲۱۰ متر مربع ویلا می باشد. ویلا دو خوابه به صورت دوبلکس بوده و نمای آن از طرح چوب است. در این ویلا  قسمت شاه نشین طراحی و اجرا گردیده است. این بنا مهندسی ساز بوده و با ورودی خاص خود ، همچنین نرده های سنگی محصور کننده ویلا جذابیت خاص خود را ایجاد می کند.

پنجره های بزرگ و روبه باغ ویلا باعث میشود در داخل ویلا هم بتوانید از تازگی و سرسبزی فضای بیرون و فضای باغ بهره ببرید.

باغ ویلا ۱۵۰۰ متری دو بر کردزار  دارایی باغی بزرگ با درختان میوه (دارای محصول) و درختان زینتی است. محوطه سازی با موزائیک و شن انجام گردیده است.

از دیگر امکانات محوطه می توان به استخر مستطیلی کاشی کاری شده به همراه امکانات کامل، جکوزی ، آلاچیق ،صندلی ، تاب صندلی ، دستررسی آسان به امکانات شهری، دوربین مدار بسته ، چمن کاری ،‌ باربیکیو و .. را نام برد.

از دیگر امکانات خاصی که در این ویلا مشاهده می شود وجود یک سرایداری می باشد که در صورت استخدام سرایدار برای محافظت از ویلا و رسیدگی به آن خیال شما را از بابت اسکان وی راحت می کند.البته با متراژ ۱۵۰۰ متری این باغ ویلایی چنین امری ضروری نیز می نماید.

این ویلا با سند تک برگ عرصه و اعیان به همراه انشعابات کامل ، دو بر بودن و قرار گیری در یک منطقه خوب با امنیت بالا مکانی مناسب برای تفریح یا حتی زندگی می باشد.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.