• فدک ملک
  • /
  • فروش باغ در شهریار ۱۱۲۰ متری چهار دیوار
باغ در شهریار
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 5132 تاریخ آگهی: بهمن 17, 1397 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

باغ خام در شهریار 1120 متری دارای استخر و آلاچیق، چهاردیوار دارای موقعیت ساخت ویلا و سرمایه گذاری

امکانات باغ در شهریار

فروش باغ در شهریار چهار دیواری ۱۱۲۰ متری، مناسب برای ساخت باغ ویلا، با فضایی فوق العاده، محوطه سازی شده با بهترین طراحی، دارای استخر و آلاچیق بسیار شکیل و زیبا که از موقعیت بسیار مطلوبی برخوردار است.

ورودی محوطه نیز بسیار زیبا و چشم گیر طراحی و سنگفرش شده است.

در مورد قیمت ویلا در شهریار باید گفت که قیمت ملک و ویلا بسته به موقعیت مکانی، سند، انشعابات و مجوزها متغیر است اما منطقه یبارک دارای ارزش ملکی بهتری نسبت به بقیه مناطق شهریار دارد.

یبارک یکی از روستاهای شهرستان شهریار است که در فاصله ۵ کیلومتری از جنوب غرب شهریار واقع شده است .

منطقه یبارک از جمله مناطقی است که هم از نظر دسترسی و هم از نظر موقعیت و فرهنگ توانسته نظر بسیاری از متقاضیان خرید ملک را به خود جلب کند.

خریداران هرگونه ملک و یا زمین دغدغه های فراوانی دارند که چندان هم غیرمنطقی نیست، اینکه سرمایه خود را در منطقه ای با رشد خوب خرج کنند و یا ملکی را خریداری کنند که بعدها دچار مشکل نشود و از لحاظ امکانات شهری و مسیر رفت و آمد و امنیت محیط در سطح بالایی قرار داشته باشد.

شهرستان شهریار و روستاهای آن این امتیاز را دارا هستند که به دلیل مسافت کمی که تا تهران دارد، دارای تمام شرایط مورد نیازبرای یه ملک خوب است و به همین دلیل است که خرید ویلا در شهریار دارای رونق فراوان است.

 

در دوره ای که مردم برای فرار از مشغله های روزانه به مناطق آرامش بخش پناه می برند، قطعا لزوم خرید یک ویلا در یک جای دنج از واجبات است و مطمئنا به همین دلیل است که در تمامی مناطق زیبا و دارای آب و هوای خوب، ویلاسازی به سرعت انجام می شود.

پیشنهاد میشود شما نیز هرچه سریعتر برای تهیه یک باغ ویلا ارزان در یک منطقه زیبا اقدام نمایید.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.