• فدک ملک
  • /
  • فروش باغ ویلای متراژ بالا در بکه شهریار
باغ ویلای متراژ بالا در بکه شهریار
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 5023 تاریخ آگهی: بهمن 12, 1397 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

باغ ویلا متراژ بالا 3000 متری دارای 70 متر بنای نقلی در بکه شهریار، دارای درختان مثمر میوه، زمین بازی، باربیکیو، امنیت بسیار بالا و عالی جهت سکونت دائم

اگر به دنبال باغ ویلا متراژ بالا، با امکانات بی نظیر هستید، این مورد را از دست ندهید.

این باغ ویلا ۳۰۰۰ متر مربع وسعت داشته که ۷۰ متر آن برای ساخت ویلا در نظر گرفته شده است.

خانه مذکور دارای یک شومینه زیبا بوده و همچنین مبله می باشد.

درب ورودی ماشین رو داشته و ورودی آن به شکل چشم نوازی دیزاین شده است.

قسمت اعظمی از این باغ ویلا متراژ بالا را درختان مثمر تشکیل داده اند که علاوه بر بهره مندی از میوه های آنها، محیطی شاد و با طراوت را برای ساکنین به ارمغان خواهد آورد.

امکانات باغ ویلا متراژ بالا

این ویلای متراژ بالا منحصر به فرد دارای استخر چهار فصل و سر پوشیده می باشد و شاید همین ویژگی آن را از سایر ویلاهای متراژ بالا هم رتبه ی خود متمایز کرده است.

این استخر فول امکانات بوده و قسمتی از آن نیز برای کودکان در نظر گرفته شده است.

درون محوطه این باغ ویلای بزرگ، یک میز شطرنج و دو جفت میز و صندلی دیگر نیز برای بازی و یا نشستن و گفت و گو تعبیه شده است.

همچنین در نزدیکی این قسمت، باربیکیوی کوچک و زیبایی برای پخت انواع کباب و … ساخته شده است.

در گوشه دیگری از محوطه این باغ ویلای متراژ بالا، یک زمین بازی بزرگ برای بسکتبال و یا دیگر بازی های گروهی در نظر گرفته شده است که به دلیل وجود چندین پروژکتور، امکان بازی در شب را نیز فراهم آورده است.

علاوه بر نور پردازی این منطقه، سایر نقاط دیگر این باغ ویلای بزرگ نیز از نورپردازی ویژه ای برخوردار است که شبهایی زیبا و دلنشین را برای ساکنین خود به فراهم آورده است.

از دیگر امکانات این باغ ویلای بزرگ و خارق العاده، انشعابات شهری و قانونی آن (آب، برق و گاز) می باشد که امکان اسکان دائم را برای صاحب آن به وجود آورده است.

بدیهی است که کمتر باغ ویلایی در بکه وجود دارد که دارای آپشن های بی نظیر این باغ ویلای متراژ بالا بوده و میتوان گفت از حیث کیفیت و بهره مندی از امکانات در نوع خود بدون نقص است.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.