• فدک ملک
  • /
  • فروش باغ ویلای ۸۵۰ متری واقع در کردزار شهریار
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 4795 تاریخ آگهی: دی 29, 1397 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

باغ ویلا در شهریار با قیمت 800.000.000 تومان دارای امکانات کامل جهت سکونت دائم یا تفریحی

این باغ ویلای بسیار شیک و نوساز در منطقه کاملا ویلایی نشین که به دهکده ویلایی کردزار معروف است قرار دارد.
دهکده ویلایی کردزار در در غرب شهر شهریار و در ۶ کیلومتری آن واقع شده است. که از شمال به شهرک اندیشه ف و جاده شهریار به طرف ملارد و از غرب به روستای کردامیر و از شرق به روستای ابراهیم اباد و از جنوب به شهر امیریه واقع شده است.

این منطقه به علت امنیت بالا و دارا بودن آب های زیرزمینی خدا دادی نسبت به دیگر مناطق سرسبز و همچنین مسیر هموار نسبت به پایتخت، خریداران باغ ویلای زیادی را به خود جذب کرده است.

از ویژگی های این باغ ویلا در شهریار می توان به این موارد اشاره داشت :

۸۵۰ متر مساحت کلی باغ ویلا، ۱۰۰ متر بنا به صورت دو خوابه و با کابینت های mdf به صورت مبله و با امکانات کامل، دیوارها از داخل و خارج به صورت تمام سنگ، محوطه سازی بسیار شیک و لوکس مزیین شده از کلیه گل های زینتی و درختان میوه بارده و مثمر شامل درخت گوجه سبز زردآلو سیب و آلو

نور پردازی فوق العاده زیبا با طراحی مهندسی، استخر زیبا با کلیه تاسیسات شامل آب گرم و تصویه خانه، دارا بودن ۳۰ متر سرایداری با امکانات رفاهی کامل که امنیت این باغ ویلا را دو چندان می کند.

این باغ ویلا در یک مجموعه ویلایی کوچک واقع شده که دارای نگهبانی ۲۴ ساعته می باشد. سند این باغ ویلا تک برگ به صورت عرصه وعیان می باشد.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.