• فدک ملک
  • /
  • فروش باغ ویلا دوبلکس در کردزار
باغ ویلا دوبلکس در کردزار شهریار
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 5571 تاریخ آگهی: اردیبهشت 29, 1398 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

باغ ویلا دوبلکس  ۸۰۰ متری دارای طراحی بسیار زیبایی در کردزار شهریار می باشد.

این باغ ویلا دوبلکس در کردزار دارای ۱۷۰ متر بنای شیک و نوساز با آشپزخانه ای مدرن به صورت تکمیل و تمام کابینت از جنس ممبران و سالن مبله با دیوارهای پوشیده از کاغذدیواری و پوسترهای سه بعدی می باشد.

در طبقه دوم این بنا، دو اتاق خواب مستر با کلیه امکانات وجود دارد که ویوی آنها مشرف به باغ بوده و بسیار جذاب می باشد.

محوطه سازی این باغ ویلا در کردزار شهریار با طراحی زیبایی صورت گرفته و درختان میوه و زینتی در دو طرف حیاط منظره ای خاص را ایجاد کرده اند.

باغ ویلای لوکس به صورت دوبلکس در کردزار شهریار

در قسمتی از باغ ویلا دوبلکس یک سوئیت مجهز به متراژ ۴۰ متر ویژه سرایداری ساخته شده که برای اقامت نگهبان یا سرایدار جهت رسیدگی به امور باغ ویلا بسیار مناسب می باشد.

یک استخر شنای سرپوشیده نیز در بخش دیگری از این ملک زیبا واقع شده که دارای کلیه تاسیسات مانند تصفیه آب و سیستم گرمایش بوده و برای رهایی از گرمای تابستان بسیار مناسب خواهد بود.

در این ملک ویلایی در کردزار، علاوه بر اتصال کلیه انشعابات به صورت قانونی، یک حلقه چاه آب نیز وجود دارد.

این ویلای دوبلکس شیک و نوساز به ارزش یک میلیارد و پانصد میلیون تومان قیمت گذاری و با سند وکالتی برای فروش ارائه شده است.

در شش کیلومتری غرب شهرستان شهریار، دهکده ویلایی کردزار واقع شده است.

آب و هوای فوق العاده و سرسبزی منطقه، همچنین مصافت کم آن با تهران باعث شده است تا این دهکده زیبا و خوش آب و هوا توجه بسیاری از خریداران باغ ویلا و ویلاسازان را به خود جلب نموده و خرید ویلا در کردزار از رونق بالایی برخوردار گردد.

با وجود اینکه دهکده کردزار بافت قدیمی و دیدنی خود را حفظ کرده است اما باغ های وسیعی که اطراف این روستا را احاطه کرده اند در طول سال های اخیر تبدیل به ویلاهای لوکس و چشم نواز شده اند.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.