• فدک ملک
  • /
  • فروش باغ ویلا واقع در کردزار ۷۲۰ متری
فروش باغ ویلا واقع در کردزار
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 4541 تاریخ آگهی: آذر 18, 1397 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

باغ ویلا واقع در کردزار 720 متر مربعی دارای 80 متر مربع ویلا و مجهز به یک اتاق خواب مستقل و به صورت مبله می باشد که فضای بسیار زیبایی ایجاد کرده است.

فروش باغ ویلا واقع در کردزار ۷۲۰ متری واقع در منطقه بسیار خوش آب و هوا و سرسبز کردزار از توابع مرکزی شهرستان شهریار استان تهران می باشد.این منطقه از سرسبزترین و قدیمی­ترین باغات استان تهران بوده و در سال ۱۳۷۲ به عنوان روستای نمونه منطقه انتخاب شده است.

فروش باغ ویلا واقع در کردزار ۷۲۰ متر مربعی دارای ۸۰ متر مربع ویلا و مجهز به یک اتاق خواب مستقل و به صورت مبله می باشد.

 نمای ویلا با تیپ سنگی و معماری خاص کار شده است. از جمله ویژگی­های منحصربه­ فرد این مکان می­توان به محوطه­ سازی و نورپردازی فوق­ العاده کل محیط و استخر زیبا اشاره کرد.

از مهم­ترین مشخصه­ های این مجموعه وجود درب ضد سرقت، پنجره­ های دوجداره و دوربین مداربسته است که امنیت محل را جهت داشتن یک زندگی عالی و تفریح تضمین می­ نماید.

محوطه بیرونی باغ ویلایی در کردزار ۷۲۰ متری کردزار با مجموعه درختان مثمر شامل گوجه سبز، زردآلو، آلو و سیب و درختان زینتی فضای مناسبی را جهت آسودگی خاطر شما فراهم کرده است.

فروش باغ ویلا واقع در کردزار محوطه بیرونی و دیوارهای اطراف باغ با نمای سنگ و نورپردازی کامل تجهیز شده است که در شب محیطی فوق ­العاده زیبا و بدیع را ایجاد می­نماید.

از امکانات جانبی باغ ویلا واقع در کردزار می توان به داشتن استخر ، محوطه­ سازی زیبا، بازبکیو تمام سنگ معماری خاص و بدیع روشنایی کامل در کل باغ اشاره کرد محوطه سازی باغ و مشخص کردن قسمت های گذر در باغ با نظم و ترتیب خاصی انجام شده است و نرده ­های سنگی حائل میان دو بخش بر زیبایی فضا افزوده است.

این ویلا با سند تک برگ عرصه و اعیان به همراه انشعابات کامل آب و برق و گاز و قرار گیری در یک منطقه خوب ویلایی و سرسبز  با امنیت بالا مکانی مناسب برای روزهای تفریح یا حتی زندگی به صورت دائم می باشد.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.