• فدک ملک
  • /
  • فروش باغ ویلا ۱۰۰۰ متری و ۸۰ متر بنای یک خواب
فروش باغ ویلایی به متراژ 1000 متر زمین و 80 متر بنافروش باغ ویلایی به متراژ 1000 متر زمین و 80 متر بنا
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 4296 تاریخ آگهی: آبان 19, 1397 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

باغ ویلا متراژ 1000 متر زمین و 80 متر بنای زیبا و نوساز به همراه آلاچیق و استخر 4 فصل- گل کاری و محوطه سازی شده بسیار عالی

باغ ویلا ۱۰۰۰ متری زمین و ۸۰ متر بنا

باغ ویلایی فوق در منطقه ابراهیم آباد در شهرستان ری از استان تهران قرار دارد. فاصله این منطقه با تهران با وسیله نقلیه حدود ۵۰ دقیقه است.
این ملک دارای ۸۰ متر مربع بنای ویلایی ساخته شده و آماده بهره برداری می باشد. این بنا تک خواب است. نمای ساختمان با سنگ آنتیک به زیبایی اجرا گردیده است.
از امکانات این بنای ویلایی می توان به مواردی همچون : آشپزخانه بزرگ با کابینت های MDF ، کف سرامیک کاری شده ، شیشه های بزرگ که نمای عالی را از باغ در داخل بنا فراهم می آورد ، درب ضد سرقت ، دارا بودن نور کافی و طبیعی و…. اشاره کرد.این بنا به صورت مبله می باشد.

این باغ ویلایی به متراژ ۱۰۰۰ متر بوده و غیر از بنای ۸۰ متره مذکور محوطه ای با وسعت و سرسبزی مورد توجهی دارد. از امکانات به کار گیری شده در محوطه می توان به آلاچیق فلزی، استخر ۴ فصل با تجهیزات کامل ، روشنایی کامل محوطه در شب ، صندلی و … اشاره کرد. از دیگر امکانات این ویلا وجود چاه آب می باشد که جهت صرفه جویی در آبیاری درختان بسیار موثر است.

باغ ویلا به متراژ ۱۰۰۰ متر زمین و ۸۰ متر بنای زیبا و نوساز به همراه آلاچیق و استخر ۴ فصل

وجود سیستم های امنیتی دوربین مدار بسته و دزدگیر در این باغ ویلایی، باعث ایجاد یک فضای امن مناسب و مطمئن گردیده است.
یکی از امکانات خاص این ویلای ۱۰۰۰ متری که در کمتر ویلایی به چشم می خورد و البته به دلیل فضای زیاد آن می باشد وجود سرایداری در آن است که امکان زندگی سرایدار هم برای برقراری امنیت بیشتر و هم برای مراقبت و حفاظت از فضای طبیعی باغ و رسیدگی به فضای طبیعی آن را امکان پذیر می کند.

این ملک با سند تک برگ ، انشعابات کامل آب و برق و گاز و قرارگیری در یک منطقه ویلایی با امنیت بالا آماده بهره برداری کامل حتی به عنوان مکانی برای زندگی می باشد.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.