فروش باغ ویلا 1000 متری
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 4482 تاریخ آگهی: آذر 13, 1397 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

این باغ ویلا ۱۰۰۰ متر مربعی دارای ۸۵ متر مربع ویلا و مجهز به دو اتاق خواب مستقل و به ­صورت مبله به همراه کلیه امکانات شامل می باشد.

فروش باغ ویلا ۱۰۰۰ متری واقع در منطقه بسیار خوش آب و هوا و سرسبز کردزار از توابع مرکزی شهرستان شهریار استان تهران می باشد.این منطقه از سرسبزترین و قدیمی­ترین باغات استان تهران بوده و در سال ۱۳۷۲ به عنوان روستای نمونه منطقه انتخاب شده است.

این باغ ویلا ۱۰۰۰ متر مربعی دارای ۸۵ متر مربع ویلا و مجهز به دو اتاق خواب مستقل و به ­صورت مبله به همراه کلیه امکانات شامل می باشد که امکان اقامت دائم در این مکان را برای مالک فراهم می­آورد.

نمای ویلا با تیپ سنگی کار شده است و ورودی بنا مشرف به استخر زیبایی می­باشد که لذت استفاده از این مکان را در این فضای سرسبز دوچندان می­نماید. از جمله ویژگی­های منحصربه­ فرد این مکان می­توان به وجود تاب تفریحی، محوطه­سازی و نورپردازی اشاره کرد که بر زیبایی این مکان افزوده است .

محوطه بیرونی باغ ویلایی ۱۰۰۰ متری کردزار با یک باغچه ی گلکاری شده زیبا آراسته شده است.. از امکانات جانبی این باغ ویلا می توان به داشتن استخر ،محوطه­سازی زیبا و آلاچیق دنج اشاره کرد.

محوطه سازی باغ و مشخص کردن قسمت های گذر در باغ نیز با نظم و ترتیب خاصی انجام شده است.

این با سند مادر  به همراه انشعابات کامل آب و برق و قرار گیری در یک منطقه خوب ویلایی و سرسبز  با امنیت بالا و کوچه اختصاصی مکانی مناسب برای روزهای تفریح یا حتی زندگی به صورت دائم می باشد.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.