• فدک ملک
  • /
  • فروش باغ ویلا ۵۰۰ متری در کردزار شهریار
ویلا در کردزار شهریار 500 متری
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 4891 تاریخ آگهی: بهمن 9, 1397 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

ویلا در کردزار شهریار دارای 65 متر بنا در زمین 500 متری- انشعابات کامل - درختان میوه مثمر و محوطه سازی شده با درختان و گلهای زینتی

بسیاری از افراد دوست دارند تا در منطقه ای سکونت داشته باشند که دارای آب و هوای مطبوع و محیطی سرسبز و دل چسب باشد. برای رسیدن به چنین خواسته ای نیاز نیست تا حتما گرانترین ویلای تهران را خریداری نمایید. بلکه می توانید با خرید یک باغ ویلای ارزان در کردزار، از زیباترین چشم انداز آن لذت ببرید.

کردزار شهریار به عنوان یک دهکده ویلایی، یکی از خوش آب و هواترین مناطق ایران است. خرید ویلا در کردزار می تواند هر آن چه که شما از یک ویلای لوکس انتظار دارید را برآورده نماید.

باغ ویلای ۵۰۰ متری با ۶۵ متر به صورت مبله و با یک اتاق خواب، امکانات ویژه ای را در اختیار شما قرار می دهد.

استخر با تمامی امکانات مربوط به تصفیه آب، محوطه زیبا با فضایی گل کاری شده، چاه آب و کنتور برق، فیش پرداختی برای گاز و … تنها بخشی از ویژگی های مثبت این ویلا در کردزار می باشد.

آشپزخانه دارای کابینت های کافی است تا مشکلی از نظر کمبود جا برای قرار دادن وسایل در آن، وجود نداشته باشد.

نمای ویلا در کردزار با سنگ پوشیده است و نورپردازی آن، فضای چشم نوازی را برای شما مهیا خواهد کرد.

به خصوص در شب که نور زیبای چراغ های تعبیه شده در همه جای ویلا در کردزار، زیبایی درختان تزئینی آن را به نمایش می گذارد. همچنین پنجره های ساختمان به اندازه ای در نظر گرفته شده است که امکان استفاده حداکثری از نور خورشید، فراهم گردد.

درختان میوه در این ویلا در کردزار به تعداد قابل توجهی وجود دارند و میوه هایی از جمله آلو، زردآلو، سیب و گوجه سبز، محصول به بار نشسته این درختان است.

از نکات قابل توجه درمورد ویلای مذکور، این است که سند آن وکالتی می باشد. امنیت ویلا به طور کامل تضمین شده و حتی می توان به طور دائم در این ویلا در کردزار سکوت داشت.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.