• فدک ملک
  • /
  • فروش باغ ویلا ۶۸۰ متری در کردزار شهریار
ویلا 680 متری در کردزار شهریار
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 4882 تاریخ آگهی: بهمن 9, 1397 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

فروش باغ ویلا در کردزار شهریار 680 متری و دارای 60 متر بنای نقلی تک خوابه - دارای تمامی انشعابات به صورت قانونی و چاه آب دارای مجوز

منطقه کردزار، یکی از مناسب ترین مکان ها برای خرید و فروش ویلا در کردزار شهریار است. این روستا به دهکده ویلایی شهرت دارد که دلیل این امر، زیبایی و سرسبزی روستا و وجود انواع باغ ویلا لوکس با هر قیمت و اندازه ای است.

ویلا کردزار در شهریار واقع شده و به دلیل آب های زیرزمینی فراوانی که در آن وجود دارد، از دیرباز، به عنوان محلی برای پرورش انواع درختان میوه، شناخته می شده است.

باغ ویلای لوکس که قصد داریم به شما معرفی کنیم، امکانات ویژه ای دارد که می توان به استخر، فضای گل کاری و نورپردازی شده و همچنین انشعابات کامل برق و چاه آب آن اشاره نمود.

این ویلا در کردزار شهریار، تک خوابه و مبله است و دارای سند وکالتی می باشد. بنای ویلا ۶۰ متر و متراژ آن، ۶۸۰ متر تعیین گردیده است. در محوطه چشم نواز این ویلا در کردزار شهریار و در کنار درختان تزئینی زیبایی که در آن تعبیه شده است.

چاه آب که قبلا نیز به آن اشاره کردیم از مهم ترین آپشن های این ویلا در کردزار شهریار محسوب می گردد. زیرا تهیه آب برای مصارف خانگی و آبیاری گیاهان و درختان را  راحت تر نموده است.

ورودی این ویلا در کردزار شهریار، تنها سه پله دارد و در نتیجه رفت و آمد از آن بسیار راحت گردیده است. در کنار هر باغچه، چراغ هایی با رنگ های متفاوت در نظر گرفته شده است تا در شب ها، زیبایی فضای باغ را دو چندان نمایند.

با وجود این که روستای کردزار به عنوان منطقه ای امن و بدون هیچ مشکلی شناخته می شود، می توان گفت که امنیت این باغ کاملا تضمین شده است و نیازی به هیچ گونه امکانات دیگری برای امن کردن محیط آن نیست. این باغ ویلا می تواند یک پیشنهاد ویژه برای متقاضیان خرید ویلا در اطراف تهران باشد.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.