• فدک ملک
  • /
  • فروش باغ ویلا به متراژ ۷۰۰ متر و ۱۱۰ متر بنا ۲ خواب
فروش باغ ویلا به متراژ 700 متر و 110 متر بنا 2 خواب
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 4280 تاریخ آگهی: آبان 19, 1397 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

باغ ویلا به متراژ 700 متر و 110 متر بنا 2 خواب بسیار زیبا و لوکس می باشد. نمای ساختمان کاملا سنگ کاری شده و استخر مقابل بنا قرار گرفته است.

باغ ویلا به متراژ ۷۰۰ متر و ۱۱۰ متر بنا ۲ خواب بسیار زیبا و لوکس

باغ ویلا فوق با امکانات مثال زدنی در منطقه بسیار خوش آب و هوا و سرسبز کردزار در شهرستان شهریار استان تهران قرار دارد.این منطقه دارای قدیمی ترین باغات استان تهران بوده و از این حیث سرسبزی و طروات و تازگی خاصی دارد. فاصله این منطقه با شهریار حدود ۱۰ دقیقه و با تهران حدود ۳۰ دقیقه است.
این ملک دارای ۱۱۰ متر مربع بنای ویلایی ساخته شده و آماده بهرداری می باشد. این بنا با سقف شیروانی و نورپردازی شده دارای طراحی شیکی بوده و دو خوابه است.نمای ساختمان با سنگ و با ابزار زنی های مختلفی اجرا گردیده است.

از امکانات ساختمان می توان به مورادی همچون : کابینت های گلاس ، کف سرامیک کاری شده (به طور کامل) ، شیشه های دوجداره ، درب ضد سرقت ، دارا بودن نور کافی و طبیعی و…. اشاره کرد.

باغ ویلا به متراژ ۷۰۰ متر و ۱۱۰ متر بنا ۲ خواب بسیار زیبا و لوکس می باشد

این باغ ویلا به متراژ ۷۰۰ متر بوده و علاوه بر بنای ۱۱۰ متره مذکور دارای یک محوطه کاملا زیبا ، دلنشین و سرسبز می باشد که با امکانات خاص خودش بسیار جلب توجه می کند. از امکانات به کار گیری شده می توان به آلاچیق ، استخر با تجهیزات کامل ، روشنایی کامل محوطه در شب ، تاب صندلی و … اشاره کرد. در محوطه فضای کافی به عنوان پارکینگ نیز در نظر گرفته شده است.

باغچه بندی و محوطه سازی ملک با استفاده از سنگ بوده (حتی نرده ها نیز به صرت سنگی اجرا گردیده اند) و نمای بسیار زیبایی را ایجاد نموده است.استخر مجموعه به صورت نامنظم و منحنی به همراه کاشی کاری ریز به جهت زیبایی هر چه بیشتر اجرا گردیده است.

این ملک با سند تک برگ ، انشعابات کامل و قرار گیری در یک منطقه ویلایی با امنیت بالا آماده بهره برداری کامل حتی به عنوان مکانی برای زندگی می باشد.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.