فروش باغ ویلا 900 متری
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 4527 تاریخ آگهی: آذر 18, 1397 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

از مهم­ترین مشخصه­ های باغ ویلا 900 متری وجود درب و پنجره ضد سرقت است که علاوه بر امنیت محل، زیبایی خاص بنا را نیز تضمین می­نماید.

فروش باغ ویلا ۹۰۰ متری واقع در منطقه بسیار خوش آب و هوا و سرسبز کردزار از توابع مرکزی شهرستان شهریار استان تهران می باشد.این منطقه از سرسبزترین و قدیمی­ترین باغات استان تهران بوده و در سال ۱۳۷۲ به عنوان روستای نمونه منطقه انتخاب شده است.

این باغ ویلایی ۹۰۰ متر مربعی دارای ۹۰ متر مربع ویلا و مجهز به دو اتاق خواب مستقل و به­صورت مبله می باشد. نمای ویلا با تیپ سنگی و معماری خاص کار شده است از جمله ویژگی­های منحصربه­فرد این مکان می­توان به محوطه­سازی و نورپردازی فوق­ العاده کل محیط، استخر بسیار شیک اشاره کرد که بر زیبایی این مکان افزوده است.

از مهم­ترین مشخصه­ های باغ ویلا ۹۰۰ متری وجود درب و پنجره ضد سرقت است که علاوه بر امنیت محل، زیبایی خاص بنا  را  نیز تضمین می­نماید.

محوطه بیرونی فروش باغ ویلایی ۹۰۰ متری با فضای گل­کاری و نورپردازی کامل تجهیز شده است که در شب محیطی فوق ­العاده زیبا و بدیع ایجاد می­نماید. از امکانات جانبی این باغ ویلا می توان به داشتن استخر محوطه ­سازی زیبا، معماری خاص و بدیع روشنایی کامل در کل باغ اشاره کرد محوطه سازی باغ و مشخص کردن قسمت های گذر در باغ با نظم و ترتیب خاصی انجام شده است و نرده­ های سنگی به زیبایی حائل بین این دو فضا شده ­اند.

وجود امتیاز آبیاری، خاطر مالک را از آبیاری فضای باغ آسوده می­دارد.

فروش باغ ویلا ۹۰۰ متری به همراه سند شش دانگ و انشعابات کامل آب و برق و قرار گیری در یک منطقه خوب ویلایی و سرسبز  با امنیت بالا مکانی مناسب برای روزهای تفریح یا حتی زندگی به صورت دائم می باشد.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.