وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 4535 تاریخ آگهی: آذر 18, 1397 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

فروش باغ ویلایی 400 متر مربعی دارای 140 متر مربع ویلا و مجهز به دو اتاق خواب مستقل و به­ صورت مبله به همراه کلیه امکانات جهت اقامت دائم

فروش باغ ویلا ۴۰۰ متری واقع در منطقه بسیار خوش آب و هوا و سرسبز کردزار از توابع مرکزی شهرستان شهریار استان تهران می باشد.این منطقه از سرسبزترین و قدیمی­ترین باغات استان تهران بوده و در سال ۱۳۷۲ به عنوان روستای نمونه منطقه انتخاب شده است.

فروش باغ ویلایی ۴۰۰ متر مربعی دارای ۱۴۰ متر مربع ویلا و مجهز به دو اتاق خواب مستقل و به­ صورت مبله به همراه کلیه امکانات شامل دو دست مبلمان زیبا، یخچال سایدبای ساید می باشد که امکان اقامت دائم در این مکان را برای مالک فراهم می­ آورد.

نمای ویلا با تیپ سنگی کار شده است و ورودی بنا مشرف به استخر زیبایی می­ باشد که لذت استفاده از این مکان را در این فضای سرسبز دوچندان می ­نماید. از جمله ویژگی­های منحصربه­ فرد این مکان می­توان به محوطه­ سازی و نورپردازی اشاره کرد که بر زیبایی این مکان افزوده است.

از مهم­ترین مشخصه­ های این مجموعه وجود درب ضد سرقت، پنجره­ های دوجداره است که امنیت محل را تضمین می­ نماید.

محوطه بیرونی باغ ویلایی ۴۰۰ متری کردزار با یک باغچه ی گلکاری شده زیبا آراسته شده است. از امکانات جانبی این باغ ویلا می توان به داشتن استخر ، محوطه سازی زیبا، اشاره کرد محوطه سازی باغ و مشخص کردن قسمت های گذر در باغ با نظم و ترتیب خاصی انجام شده است.

فروش باغ ویلا به­صورت قولنامه­ای به همراه انشعابات کامل آب و برق و گاز و قرار گیری در یک منطقه خوب ویلایی و سرسبز  با امنیت بالا مکانی مناسب برای روزهای تفریح یا حتی زندگی به صورت دائم می باشد.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.