• فدک ملک
  • /
  • فروش ویلای بزرگ ۳۷۰۰ متری در شهریار
ویلای بزرگ در شهریار
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 5199 تاریخ آگهی: بهمن 23, 1397 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

ویلای بزرگ در شهریار با متراژ 3700 متری با بنای 70 متری، دارای یک گاوداری بزرگ و قدیمی مسقف، جدا شده با حفاظ، دارای تمامی انشعابات قانونی

باغ ویلای بزرگ لوکسی که قصد معرفی آن را داریم، دارای ۳۷۰۰ متر باغ است که به صورت چهار دیوار و سه بهر بوده که درون آن یک ویلای ۷۰ متری بنا شده است.

این ساختمان کوچک و زیبا، با سنگ نماهای مقاوم و چشم نواز، پوشیده شده که از ظاهری ساده اما خاص بهره مند است.

این بنا از لحاظ ایمنی از امنیت قابل قبولی برخوردار است؛ چرا که تمامی پنجره های این ساختمان با حفاظ های فلزی مستحکم پوشیده شده اند.

در این باغ ویلای بزرگ، بخش گسترده ای از آن دارای درختان مثمر و میوه بوده که آب و هوایی مطبوع و پاک را برای محیط به ارمغان آورده اند.

دیگر امکانات این باغ ویلای بزرگ در شهریار

از ویژگی برتر این باغ ویلا متراژ بالا که آن را از سایر باغ ویلاهای هم نظیر خود جدا کرده است، وجود یک گاوداری بزرگ با بنای قدیمی بوده که به صورت مسقف در قسمتی از محوطه آن بنا شده است.

این گاوداری بسیار بزرگ و دارای امکانات لازم برای نگهداری دام را مهیا کرده و به طور کاملا مجزا با حصارهای مقاوم از محوطه اصلی باغ جدا شده است.

این باغ ویلای بزرگ دارای سایر انشعابات شهری نظیر آب و برق و گاز به صورت قانونی بوده و به همین دلیل امکان سکونت دائم را برای ساکنین فراهم آورده است.

خرید و فروش این باغ ویلای بزرگ در شهریار به وسیله قول نامه ای معتبر از سند مادر امکان پذیر خواهد بود.

قطعا زندگی آرام و بدون هیاهوی شهرهای شلوغ، خواسته هر کسی است.

به همین دلیل افراد زیادی به سمت زندگی در باغ ویلا اطراف تهران روی آورده اند و دقیقا به همین خاطر نیز بازار خرید و فروش و رقابت باغ های ویلایی در این مکان ها افزایش چشمگیری داشته است .

با توجه به همه این تفاسیر، اگر شما نیز قصد خرید ویلا در شهریار، تهران، کرج و حومه ی آنها را دارید، حتما با املاک فدک در ارتباط باشید، گروه متخصص و کار آمد ما در زمینه خرید و فروش ملک، شما را در این امر و با بهترین قیمت ویلا یاری خواهند کرد.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.