• فدک ملک
  • /
  • فروش ویلا ۳۲۰ متری در کردان
ویلا در کردان کرج
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 5990 تاریخ آگهی: آبان 9, 1398 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

ویلای 320 متری در کردان دارای 120 متر بنای 2 خوابه، استخر دارای تصفیه و گرمایش، سالن پذیرایی بزرگ، گلخانه، محوطه سازی شده بسیار زیبا

فروش ویلای به مساحت ۳۲۰ متر که ۱۲۰ متر زیر بنای این ویلا می باشد.

استخر این ویلا دارای سیستم تصفیه و سیستم گرمایشی سر پوشیده میباشد.

همچنین این ویلا در کردان مجهز به جکوزی بسیار شیکی نیز میباشد و دیوارهای استخر به شیوه منحصربه فردی طراحی شده و همچنین در طراحی سقف آن از پنلی با طرح آسمان استفاده شده است.

محوطه این ویلا با طرحی بسیار شیک و دلنواز طراحی شده که دارای فضایی دلنشین است در محوطه این بنا از درختان و گلهایی زیبا و متنوع استفاده شده و همچنین چند صندلی ساخته شده از تنه درخت .در محوطه ویلای کردان وجود دارد.

آب.برق و کنتور این ویلا در شرف وصل شدن میباشد و تمام اقدامات جهت نصب آن انجام شده است.

ویلای کردان دارای گلخانه بزرگ با طرحی متفاوت و دلنشین است که مانند سوییتی بسیار زیبا طراحی شده که علاوه بر داشتن قابلیت نگهداری و پرورش گیاه مانند سوییتی است که میتوان از آن به عنوان محیطی زیبا برای دورهمی ها استفاده کرد.

طراحی سالن پذیرایی ویلای کردان دارای کف تمام سرامیک میباشد و در طراحی سقف این ویلا از طرحی بسیار نوین استفاده شده که رنگبندی استفاده شده در گچ بری سقف فضای داخلی ویلا را بسیارگرم  میکند.

درهای ویلا همه چوبی میباشند و در طرح و رنگهای زیبایی طراحی شده اند.

محوطه خارج از ویلا دارای فضای چشم نوازی است که این فضای سبز از دیوارهای ویلای کردان مشخص است و این حجم از فضای سبز و ویو آن از داخل ویلا زیبایی ویلا را دو چندان کرده است.

پنجره های ویلا با ارتفاع بلند و دوجدار است و روشنایی ویلا در درجه بالایی قرار دارد.

لوسترهای بسیار زیبایی متناسب با رنگبندی گچ بری سقف ویلا در این ویلا نصب شده که هارمونی چشم نوازی را به طراحی سقف بنا بخشیده است.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.