• فدک ملک
  • /
  • فروش ویلا ۷۵۰ متری در کردزار
ویلا در کردزار شهریار
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 5954 تاریخ آگهی: آبان 9, 1398 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

ویلای لوکس 750 متری در کردزار شهریار، دارای 90 متر بنا 2 خوابه، استخر با کلیه امکانات، محوطه سازی شده، آلاچیق زیبا، دارای سند عرصه و اعیان

این ویلای  ۷۵۰ متری در کردزار قرار دارد که ۹۰ متر از این ویلا به بنا اختصاص یافته است. باغ در کردزار شهریار تخصص مشاورین املاک فدک ملک است.

در این بنای ۹۰ متری دو اتاق خواب زیبا نیر طراحی شده است

تجهیزات آب،برق وگاز ویلا تکمیل میباشد.

در طراحی نمای ویلا از طراحی بسیار نوینی استفاده شده و رنگهای مورد استفاده در این ویلا از گروه رنگهای گرمی چون نسکافه ایی هستند که این انتخاب رنگ با رنگ شیروانی ویلا همخوانی و قرابت دارد.

نمای این ویلا باشکوه ترین بخش از ویلا را تشکیل میدهد که ستون هایی زیبا در بدو ورودی بنا نیز قرار گرفته که شکوه بنای ویلا در کردزار را دوچندان میکند.

پنجرهای ویلا در عالیترین سطح روشنایی بخشی به ویلا قرار دارند و برای حفاظت از ویلا درب و پنجرها دارای حفاظ های مقاوم و فانتزی نیز هستند.

در ویلا کردزار یک آلاچیق بسیار زیبا و دنج طراحی شده که رنگ شیروانی آن با رنگهای استفاده شده در ویلا قرابت و نزدیکی زیبایی را به وجود آورده اند  و این آلاچیق ظرفیت ده نفر به بالا را دارد.

در محوطه ویلای کردزار استخری بسیار لوکس قرار دارد و همچنین در این محوطه کباب پز نیز قرار گرفته است.

کف محوطه با موزاییک کاری بسیار زیبا و تمیزی آراسته شده است.

در محوطه ویلای کردزار از درختکاری های بسیار زیبایی استفاده شده که فضای دلنشین و سر سبزی را به این ویلا بخشیده و در بدو ورود به ویلا فضای سبز ویلا بسیار زیبا دلنشین جلوه میکند.

این ویلا داری سند عرصه و اعیان میباشد.

ویلای کردزار دارای موتور خانه تصویه آب است و همچنین این ویلا دارای سهمیه آب کشاورزی نیز میباشد.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.