• فدک ملک
  • /
  • فروش ویلا ۱۰۰۰ متری لوکس در کردزار
ویلا لوکس در کردزار
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 6020 تاریخ آگهی: آبان 9, 1398 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

فروش ویلای لوکس 1000 متری به همراه بنای 270 متری دوبلکس در کردزار شهریار، استخر کاملا مجهز، آلاچیق بسیار زیبا، محوطه سازی شده حرفه ای

این ویلا به مساحت ۱۰۰۰ متر به صورت دوبلکس طراحی شده که کاملا لاکچری میباشد.

این ویلای دوبلکس دارای ۲۷۰ متر بنای دوبلکس میباشد.

در طراحی نمای ویلا کردزار از سبکی کلاسیک استفاده شده که رنگ نمای این ویلا در طرحی بسیار شیک و چشمگیر به رنگ سفید میباشد در  این ویلا تراسی درطبقه بالاداریم که ویو آن رو  به استخر زیبای این ویلای لاکچری میباشد در طراحی این تراس از سرایی های سفید رنگ متناسب با نمای ویلا استفاده شده است.

دور تا دور نمای خارجی این ویلا در کردزار تراسی بسیار زیبا با ویوی استخر ویلا داریم که نرده های سرایی در کنار سنگ های سفید رومی زیبایی این بنا را دو چندان نموده است.

نورپردازی نمای خارجی این ویلا شکوه این ویلای کردزار را تکمیل نموده است.

همچنین در طراحی این ویلا از شیروانی به رنگ قهوه ایی تیره با طرحی بسیار کلاسیک و متناسب با بنا استفاده شده است.

گچ بری سقف ویلا در طرحی بسیار لاکچری انجام شده و در نور پردازی سقف از رنگ عنبه ایی استفاده شده.

پنجر های ویلا دو جداره و از نظر روشنایی دادن به فضای داخل ویلا در سطح بسیار بالایی قرار میگیرند.

پله دوبلکس این ویلا در طرحی بسیار زیبا با نرده های استیل طراحی شده است.

آشپزخانه ویلا کردزار دارای کابینت بندی بسیار زیبایی است که این کابینت ها ممبران در بالاترین کیفیت با تزیینات طلایی سلطنتی  میباشد.

در طراحی سقف آشپزخانه این ویلا در کردزار از پنل با طرح آسمان ابری استفاده شده که فضایی آرامبخش و امن به آشپزخانه ویلا بخشیده

این ویلا دارای دو اتاق خواب مستر میباشد که  اتاق ها دارای سرویس حمام و دستشویی میباشند.

استخر ویلا کردزار دارای سیستم تصفیه کامل میباشد و محوطه ایی ویژه با طراحی مخصوص برای محل استخر این ویلا انجام پذیرفته و استخر در فضایی بسار دنج و دلنواز قرار گرفته است.

این ویلا دارای آلاچیقی با طراحی بسیار منحصر به فردیست که طراحی این آلاچیق با طراحی نمای ویلا همخوانی و قرابت دارد چرا که در ویلا کردزار اصول حرفه ایی طراحی کلاسیک رعایت شده است این آلاچیق دارای نور پردازی بسیاار ویژه ایست که در شب ویوی این آلاچیق را به اوج زیبایی خود میرساند.

طراحی محوطه ویلای کرداز دارای چشم گیرترین نور پردازی طراحی نوین میباشد در نور پردازی محوطه  از سنگ چیزی شبیه به آباژور درست شده که این سنگهای زیبای نور پردازی در هر نیم متری ویلا به صورت چشمگیری تعبیه شده اند .

کف محوطه این ویلا سنگفرش شده است.

در طراحی این ویلا ازیک مجسمه فرشته زیبا به سبک مجسمه های رومی استفاده شده که این مجسمه در بالای آب نمای این ویلا طراحی و تعبیه شده است همچنین در محوطه منتهی به ویلا از چند مجسمه شیر نیز استفاده شده است.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.