• فدک ملک
  • /
  • فروش ۲۰۰۰ متر باغ در شهریار
باغ در رضی آباد
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 6069 تاریخ آگهی: آبان 19, 1398 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

باغ 2000 متری به همراه بنای 60 متری، دارای نامه جهاد، انشعابات کامل، استخر، آلاچیق و محوطه سازی شده، سند تک برگ معتبر، دیوارها سنگ کاری شده

باغ ویلا در شهریار، این بار باغی به مساحت ۲۰۰۰ متر در رضی آباد شهریار که از این دو هزار متر،۶۰ به زیربنای این بنا اختصاص یافته است.

باغ رضی آباد دارای نامه جهاد میباشد.

تجهیزات آب،برق و گاز این باغ کامل میباشد و مشکلی از نظر تهیه این امکانات در این باغ در شهریار وجود ندارد.

در باغ رضی آباد استخری بسیار شیک قرار گرفته است که این استخر در طراحی بسیار لوکس  در محوطه ایی بسیار دلنواز قرار گرفته است.

آلاچیق طراحی شده در این باغ چوبی است که در این آلاچیق امکان قرار گیری هشت صندلی وجود دارد و این آلاچیق در محیطی بسیار دنج و آرامش بخش قرار گرفته است.

در محوطه آلاچیق باغ رضی آباد از انواع درختان و گلهای زیبا استفاده شده است که این آلاچیق امکلن گذراندن اوغات خوشی را در محوطه ایی دنج برای شما فراهم میکند.

در محوطه این ویلا یک باربیکیو نیز قرار گرفته که جنس سنگ های استفاده شده در طراحی باربیکیو از سنگ مرمر میباشد که جلوه ایی بسیار زیبا به این باربیکیو بخشیده است.

این باغ دارای محوطه سازی با اصول حرفه ایی طراحی میباشد حدود و مرز باغچه ها با حفاظ های تزیینی چوبی آراسته شده است و به طور کل در محوطه سازی این باغ از انواع درختان زیبا و زینتی استفاده شده که شکوه باغ را در نظر دوچندان میکنند.

این باغ دارای سند تک برگ میباشد.

در طراحی درب اصلی و خروجی باغ رضی آباد از دری با طراحی بسیار لوکس آهنی استفاده شده که این در مزین به طرح و نقش چوبی نیز میباشد.

دیوارهای بیرونی ویلا با سنگ آراسته شده است.

کف محوطه این باغ با موزاییک های زیبایی پوشیده شده است.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.