• فدک ملک
  • /
  • فروش ۶۵۰ متر ویلا در خوشنام ملارد
ویلا در خوشنام ملارد
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 5935 تاریخ آگهی: آبان 9, 1398 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

ویلای 650 متری در خوشنام ملارد دارای 90 متر بنای دوخوابه، نورپردازی کامل و زیبا، استخر، محوطه سازی شده، سند تک برگ، دارای تمامی انشعابات

این ویلا دارای ۹۰ متر بنا میباشد که در آن دو اتاق خواب بسیار زیبا و دنج نیز طراحی شده است.

در طراحی نمای بنای ویلا خوشنام ملارد از سنگ هایی به رنگ نسکافه ایی استفاده شده که جنس سنگهای استفاده شده در طراحی نما و دیوارهای حیاط دارای عالی ترین کیفیت می باشند.

نمای ویلای خوشنام ملارد دارای نور پردازی عالی است که جلوه بسیار زیبایی را در شب به این ویلا میبخشد.

برای حفاظت از سنگ نما و جلوگیری از کوبش مستقیم با ران به پنجره ها برای طراحی این بنا از شیروانی در طرحی نوین استفاده شده که ضمن داشتن جنبه زیبایی در محافظت از سنگ نما  و جلوگیری از ورورد آب باران در روزهای بارانی بسیار موثر واقع میشود.

پنجره های ویلا به صورت دوجداره طراحی شده که ارتفاع و عرض این پنجره ها بسیار زیاد است و ویو این پنجره ها روبه استخری شیک و محوطه ایی سبز و چشمگیر قرار دارد.

ویوی دو طرف بنای این ویلا روبه محوطه کاری منحصر به فردیست که در محوطه کاری ویلای خوشنام ملارد از درخت های بسیار زیبا یی استفاده شده که فضای ویلا را بسیار با نشاط جلوه میدهد همچنین در قسمت هایی به عنوان محافظ باغچه و تعبیه نمودن راهرویی برای عبور از محافظ های فانتزی نیم متری بسیار زیبا و شیکی استفاده شده است.

درب این ویلا در طراحی بسیار ظریفی میباشد که جنس درب ویلا نیز آهنی و مقاوم است.

در طراحی محوطه برای آراستن کف محوطه از موزاییک هایی با طرحی بسیار زیبا استفاده شده است.

در طراحی فضای داخلی ویلا برای آراستن سقف از گچ بری بسیار چشمگیری با نورپردازی عالی استفاده شده که شکوه سقف بنا را دوچندان نموده است.

آشپزخانه ویلا با کابینت های ام.دی.اف طراحی شده و سقف آشپزخانه نیز دارای نور پر دازی میباشد.

در طراحی نمای خارج از ویلا دیوارها با سنگ های بسیار مقاوم و زیبایی طراحی شده اند که به ورودی محوطه ویلا شکوه زیبایی میبخشند.،همچنین در این دیوار های خارجی از نورپردازی به کمک سیم های نوری نیز استفاده شده.

این ویلا دارای استخری بسیار زیبا است که این استخر در محوطه ایی بسیار رویایی قرار گرفته و ویو آن روبه محوطه سرسبز و دلنواز است این استخر مجهز به تصفیه و گرم کن نیز میباشد.

ویلا دارای سند تک برگ میباشد.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.