• فدک ملک
  • /
  • ویلا ۱۶۰۰ متری لوکس در کهنز شهریار
باغ ویلا در کهنز شهریار
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 6059 تاریخ آگهی: آبان 19, 1398 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

ویلا لوکس در کهنز شهریار، 1600 متر به همراه 230 متر بنای نوساز و زیبا، سیستم گرمایشی از کف، استخر با تمام تجهیزات، تمامی انشعابات کامل

ویلا در شهریار لوکس با مشخصات: ۲۴۰ متر از این ویلا به بنای آن اختصاص یافته است که این بنا دارای دو اتاق خواب لوکس نیز میباشد.

در این ویلا از طراحی داخلی بسیار شیکی استفاده شده که در نظر بسیار زیبا جلوه میکند و علاوه بر داشتن جنبه زیبایی طراحی داخلی باغ ویلا به صورت کاملا کاربردی طراحی شده است.

در طراحی دیواری که، محل نصب تلویزیون می باشد با استفاده از گچ بری طرحی بسیار منحصر به فرد ایجاد شده که علاوه بر داشتن جنبه زیبایی محفظه هایی فانتزی در دیوار طراحی شده که از آن میتوانن به عنوان فضای دکوری استفاده کرد.

سیستم گرمایشی این ویلا به صورتی طراحی شده که گرمایش ویلا از طریق کف انجام میپذیرد.

در طراحی آشپزخانه ویلا از کابینت های ممبران اصل به رنگ سفید سلطنتی استفاده شده که در تزیینات کابینت ها از طرح هایی به رنگ طلایی استفاده شده،همچنین در آشپزخانه ویلای کهنز از کانتری با طراحی بسیار زیبا استفاده شده.

در ویلای کهنز از آلاچیقی استفاده شده که این آلاچیق با ظرفیت شش الی هشت صندلی در کنار استخر ویلا قرار گرفته است.

همچنین در ویلای کهنز استخری بسیار لوکس در محوطه ویلا قرار گرفته که این استخر دارای تجهیزات کامل میباشد

محوطه کاری ویلای کهنز با درخت کاری بسیار چشمگیری آراسته شده که چشم هر بیننده ایی را مجذوب خود میکند در محوطه این ویلا با درختان انبوه و سرسبز فضایی آرامبخش و دلنشین برای گذران اوغات فراغت ایجاد شده است.

در ویلای کهنز از درب آهنی به رنگ سفید و طلایی زیبایی استفاده شده، همچنین برای امنیت این ویلا سراسر دیوارهای محوطه با نردهایی زیبا و مقاوم پوشیده شده است.

تجهیزات آب، برق و گاز ویلا تکمیل میباشد.

زمین این ویلا در بافت قرار دارد  و ویلای کهنز دوبر می باشد.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.